Partnermārketings- Nopietns Bizness un Kā Pelnīt Internetā Iespēja.

Partnermārketings ir process, kā nopelnīt internetā veicinot citu cilvēku (kompāniju) produktus.
Jūs atrodiet produktus, kuri patīk, reklamējiet tos citiem un saņemiet par to iepriekš aprunātu komisijas maksu par katru pārdoto produktu.partnermārketings

Liels Partnermārketinga labums ir tas, ka jums nav jāiegulda ne laiks, ne nauda tirgojamā produkta radīšanā, ne arī tā piegādāšanā.

Īstenībā, par šo interneta pelnīšanas veidu ir sarakstītas pat grāmatas un informācija ir atrodama arī latviešu valodā. Visas nianses izklāstīt vienā rakstā nemaz nav iespējams. Tomēr, ja jau reiz esmu šim online biznesam pieskāries, tad mēģināšu, ļoti populārā veidā, to izklāstīt.

Neliela atkāpe.

 Divas lietas, kuras noteikti vajadzētu ņemt vērā uzsākot katra šāda projekta bloga vai mājas lapas izveidošanas.

1.     Ir jāapzinās savs potenciālais klients vai pircējs.

2.     Kādu problēmu tu centies risināt.

Nedaudz paskaidrošu, ko es ar šo domāju ar savu konkrētu piemēru.

Es izveidoju web lapu par GPS (global positioning systems) navigācijas sistēmām. Šī ir samērā konkurējoša un plaša tēma, bet ilgtermiņā, pamatīgi strādājot, bagāta ar klientiem, sfēra. No vienas puses grūta, bet no otras, ar plašas auditorijas un ļoti lielu informācijas bāzi, kas atvieglo satura radīšanas procesu.

Man šī tēma ir samērā pazīstama un potenciālo klientu vēlmes un vajadzības, man ir daudz maz zināmas. Dabiski, ka viss tek un mainās, tāpēc pastāvīga šīs tēmas izpēte ir ļoti svarīga, lai būtu kursā par industrijā notiekošo.

Ļoti noderīgu informāciju dod, ne tikai tirgus monstru, kā manā gadījumā Tom Tom, Garmin vai Raymarine izpēte, bet arī būt aktīvam dažādu atbilstošu forumu dalībniekam. Tur, filtrējot un analizējot lasīto un diskutēto, var sajust un saprast tavu potenciālo klientu vēlmes un jautājumus. Tos apkopojot un pievienojot savu personīgi pieredzi, jācenšas ar savas bloga līdzdalību palīdzēt šos jautājumus cilvēkiem (kompānijām) risināt.

Ar laiku jūs tiksiet uzskatīts kā zinošs šajā sfērā un iegūsi autoritāti. Tavi padomi vai vienkārši apraksti un spriedumi tiks, ja nu ne vien nozīmīgi  akceptēti, tad vismaz, ņemti vērā vai diskutēti. Tādā veida soli pa solim tiks bruģēta taciņa uz jūsu ieteiktā partnera veikala vai tirgojamās preces vietu. Tas, agrāk vai vēlāk, rezultēsies ar to, ka jūsu ieteiktais produkts tiks iegādāts vai nopirkts, un  tev aprunātā komisijas maksa, ieripos maciņā.

Jāmēģina izdibināt kādas problēmas ir cilvēkiem, kuri ir interesējas par tavu tēmu. Piemēram, sākot savu GPS projektu, man pat prātā nenāca tāda tēma kā Dronu (bezpilota lidojošs aparāts) GPS meklētāji jeb „trackers“.

To, ka tāda mantiņa eksistē, es zināju, bet to, ka šie samērā dārgie droni mēdz pazust, nebiju iedomājies. Papētot publiski pieejamo informāciju es biju pārsteigts, ka daudzi reālie dronu īpašnieki paši bija ļoti ieinteresēti manis piedāvātajā risinājumā izmantot Dronu GPS meklētājus.

Es viņiem piedāvāju problēmas risinājuma variantu. Tas gan nenozīmē, ka visi tūlīt metās uz veikalu, manā gadījumā uz Amazon.com, un nejēgā sāka pirkt GPS trackers. Bet, jo vairāki tur iemetīs aci, jo lielāka varbūtība, ka kāds arī atvērs savu maciņu.

Ar visu augstākminēto penteri es vēlreiz gribēju uzsvērt, ka jāzina un jāizprot tavs klients un vislabāk, manuprāt, to ir izdarīt, ja pašam ir kāda sajēga no tā ko centies notirgot.

Tagad nedaudz par tīri tehnisko partnermārketinga īstenošanas pusi.

Lai veicinātu kāda produkta tirgošanu, ir vajadzīgs atrast pašu produktu un tirgotāju. Šodien gandrīz ikviens nopietns un, pat ne tik nopietns, uzņēmējs veicina savu biznesu produkta tirgošanu ar Partneru Programmas palīdzību. Jums atliek tikai tai pievienoties.

Kā atrast šo programmu un kā pievienoties tai?

Iedrukājiet Google meklētājā:

GPS navigation+affiliate programs, ( jūsu gadījumā būs kāds cits vārds vai atslēgas vārdu frāze pirms plus zīmes) un variet sākt izvēlēties sev piemērotāko.

Pievienošanā Partnerprogrammai parasti neprasa sevišķas pūles. Kaut gan, taisnības pēc, ir jāsaka, ka vairums nopietni brendi, pieprasa jūsu web lapas nosaukumu. Loģiski, ka bez savas interneta vietnes, jūs nevarat arī neko tirgot šādā veidā. Vēl tiek izvērtēts jūsu gara darbs, cik tas ir apmeklēts un cik atbilstošs ir saturs.

Tātad, pirms vispār kaut ko mēģiniet, ir jārada atbilstoša satura un pietiekoši apmeklēta mājas lapa, kuru piedāvāt produktu tirgotājam.

Un tas arī ir mans un tavs galvenais darbs un jēga šeit atrasties.

Soli pa solim tiek radīts reāls, arvien vērtīgāks īpašums un biznesa darbarīks, weblapas veidolā. Tas arī, galvenokārt, ir tas godīgs darbs internetā.

Smiekli nāk par to, ka ir censoņi, kuri par darbu internetā uzskata Ruletes griešanu vai tirgošanās ar binārajām opcijām. Ar tiem ir iespēja kaut ko laimēt, līdzīgi kā loterejā, bet tas nav darbs, tā ir, vai nu azartspēle vai likšana uz likmēm kā zirgu skriešanās hipodromā.

Pavisam nedaudz par populārām PartnerProgrammām.

Es konkrēti, lielāko daļu savus piedāvātos produktus atrodu un bīdu ar Amazon.com Affiliate Program.

amazon associates

Kāpēc?

Pirmkārt, jau tāpēc, ka tur ir sakopoti gandrīz visi produkti kurus piedāvāju. Manā gadījumā tie ir fiziskas dabas, bet ir arī digitāli produkti dažādu programmu un karšu veidā. Amazon nemaksā lielus procentus savam partnerim, apmēram 4-10% no preces vērtības, bet tas ir stabils, ar ļoti lielu bāzi un pieredzi, interneta veikals, saprotamākā veidā sakot, kuram praktiski nav problēmas ar godīga tirgotāja veidolu.

Vēl polulāri Partnermārketinga iespēju kantori varētu būt

1. Clickbank– man ir samērā slikta pieredze ar šo, bet variet papētīt paši.

Galvenokārt tiek piedāvāti digitālie produkti;

2.     Commission Junction;

3.     ShareaSale;

4.     BlueSnap , kādreizējais Plimus;

5.     MarketHealth– lieliska vieta, ja runa iet par farmāciju un ar veselību saitītām lietām.

Tas īsumā arī būtu mans sakāmais par Partnermarketingu kā godīgu pelnīšanas veidu internetā ar savu blogu.

Nākošai veids būs e-mail marketing vai e-pasta mārketings.

4 Comments

 1. Agnese

  Jauna – globālā tirdzniecības mārketinga platforma MIGHTY MUYER LCC, kas jau ir lielāka par AMAZON un EBAY – uzsāk reģistrēšanos frančīzes licenses saņemšanai un dod iespēju strādāt no mājām, pilnu vai puslodzes darbu internetā vai kā papildus ienākumus (Bez tiešās pārdošanas un tirgošanās). Iespēja veidot komandu, saņemt bonusus, atlaides un daudz citas prioritātes.

  Reply
  1. Andrejs (Post author)

   Sveika Agnese. Ja paskatās uz peļņas iespēju ko piedāvā Mighty Buyer, tad ir pilnīgi skaidrs ka tā faktiski ir piramīdas shēma (MLM) kura balstīta uz e-komercijas platformu. Vienīgais guvējs no šī ir platformas izveidotājs.
   Kārtējā easy money un sliņķu apkāšanas shēma.
   Bet, uz priekšu tie kuri vēl nav aplauzušies, tā arī ir zināšanu bāze pa kuru nākas maksāt.

   Reply
 2. Ivo

  Sveiks!
  Man tāds konkrēts jautājums, vai ar Amazon.com partnerprogrammu tiešām var kaut ko nopelnīt? Cik es paskatījos, tad tur ļoti zemus procentus maksā.

  Reply
  1. Andrejs (Post author)

   Amazon partner programma, jeb associates, manuprāt ir viena no godīgākajām šāda tipa programmām. Uz jautājumu, vai var nopelnīt, varu atbildēt īsi-Var. Cik? Tas ir atkarīgs tikai un vienīgi no katra individuāli. Par procentiem runājot, kā lai to ņem. Ja kaut kur sola 50% , tad gandrīz noteikti tā ir mānīšanās. Ja sola „365 days maoney back guarantee“, arī tas visticamākais ir nenopietni un bezjēdzīgi tērēts laiks lai veicinātu tādu produktu. Jā, Amazon komisijas sākas no %2 līdz %12. Tas ir atkarīgs gan no produkta tipa, gan no klientiem piegādāto produktu skaita, kā arī no „Limited time exclusive rates“, kas ir arī pāsreiz visu Novembra mēnesi un sastāda %12 komisiju. Tātad, ja parasti ir vai nu 4,6,6.5,7,8 procenti, tad tagad no 100$ vērtīga produkta, tu dabūsi 12$. Nu un vēl, šeit nav kaut kādi mistiski gada naudas atmaksa ja nepatīk prece. Ja mēneša laikā produkts netiek atgriezts Amazon vai trešajai pusei, tad tev jau mēneša pirmspēdējā dienā $$$ ieripo tavā kontā.
   Lai veicas!

   Reply

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.