Vai INFINii kā e-komercijas Piedāvājums ir Godīgs Bizness?

Meklējot internetā kādi ir pēdējie rezultāti vienam no maniem atslēgas vārdiem  “darbs internetā”,
es kārtējo reizi uzdūros uz pašmāju, vieglu peļņu meklētāju slavinātu, brīnumlīdzekli kas saucas “INFINii”. Uzmetot ātru skatienu šim brīnumam, es sliecos domāt, ka tā ir kārtējā MLM (multi level marketing) tipa, jeb Piramīdai ļoti līdzīga naudas pelnīšna internetā.

Godīgi sakot, es pavadīju vairākas stundas šī brīnuma izpētei, bet, lai pilnīgi izprastu šo, samērā viltīgo, naudas nokāšanas metodi, vajadzētu pašam pabūt tajā iekšā. To negrasos darīt, jo tas, pat lētākajā variantā, ir samērā dārgs prieks.

Es nevaru piedāvāt paplašinātu INFINii apskatu, jo, īstenībā, to neblefojot nevaru izdarīt. Lai būtu tiešām godīgs apskats, ir pašam produkts dzīvajā jānotestē. Taču, kā jau teicu, esmu veicis samērā vispusēju izpēti pēc internetā pieejamajiem resursiem ( dažādiem forumiem utt.), lai, samērā ar lielu patiesības līmeni, varētu spriest par šī produkta vērtību.

Tātad, kas tad INFINii ir?

Tas ir digitāls produkts, kurš sola tā īpašniekiem gūt peļņu no- pirkt lēti un pārdot dārgāk. Patiesībā normāla un tūkstošiem gadus vecs biznesa modelis vai taktika un ideja. Precīzāk “Drop Shipping” biznesa modelis. Tas ir, ja iegādājas preci pie vairumtirgotāja un piegādā tās tieši pircējam. Ideālā jūs atrodiet kādu lētu ķīniešu vairumtirgotāju, pa lēto iegādājieties vairumu preces, kuras pēc tam pārdodat caur Amazon, Ebay vai tūkstošiem citu vietu.

Dropshipping ir pietiekoši godīgs bizness, kas prasa lielas zināšanas un piepūli.

Tātad INFINii piedāvā zināšanu un dažādu rīku bāzi, paši savu e-komercijas platformu, šādas tirgošanās realizēšanai.

Kas tur slikts? Zināšanas vienmēr ir kaut ko maksājušas, vai nu € un $ izteiksmē vai personīgā laika ieguldīšanas vērtībā. Līdz šim viss godīgi.

Kas liek uzmanīties vērtējot varbūtību pievienoties šai programmai? Pirmkārt jau tas ka šī produkta radītāji un īpašnieki Hitesh Juneja, Kevin Hokoana and Jason Rose, ir arī iepriekšējā līdzīga produktu DS Domination and Options Domination, autori. Šie produkti samērā strauji ir zaudējuši savu popularitāti.

e-komercijaKas vēl jauš reālas bažas par šo pasākumu, tad tas ir drošība. INFINii nav reģistrēta SEC –The Securities and Exchange Commission (Vērtspapīru un biržu komisija). Izlaižot detaļas, ta sir brīdinājuma signāls tam , ka jebkurā laikā var tikt ierobežota vai pat slēgta legālā darbība. Īstenība jau tas vien liek izvērtēt potenciālo naudas ieguldīšanu šādā pasākumā.

Vēl kas man tiešām pārsteidza ir neiedomājami lielais ROI vai Investīciju Atdeve, pat līdz 600%. Arī lielās dalības maksas liek rūpīgi izvērtēt šādas investīcijas derīgumu.

Nevarētu teikt ka tas ir SCAM produkts pašā savā būtībā, jo Pirkt Lēti un Pāŗdot Dārgāk strādā un, rīki piedāvātie, reāli palīdz veikt šīs darbības.

Tāpat tiek piedāvāta Partneru Programma kā atsevišķs produkts, kas pamatā ir lieliska iespēja nopelnīt. Bet nopelnīt reklamējot ko? Reklamējot pašu idejas īstenošanu, kura  tomēr savā būtībā ir MLM. Jā, varbūt diezgan advancēta Piramīda, bet tomēr.

scam

Vēl varētu arī piepilst par pašas Drop Shipping mīnusiem. Ir jāmin tas, ka piemēram, ja jūs pērkat Amazonā un pārdodat Ebay, tad jūsu prece var nebūt uz vietas, tātad tiek pieprasīts atgriezt naudu. Tāpat, teiksim, ja picējs redz to, ka Amazon.com prece ir lētāka nekā Ebay var radīt ne labu iespaidu jūsu pircēju acīs. Vēl bieži var gadīties, ka jūs negūsiet peļņu konkurences dēļ pašu INFINii dalībnieku vidū tirgojot vienāds preces.

INFINii patiesībā piedāvā jums iegādāties pašu ideju apaudzētu ar dārgiem rīkiem,kuru ražīgums nav pierādāms.

Ja ļoti vienkārši būtu jāsaka, tad ir tā.

Jūs nopelnīsiet naudu tad, ja būsiet spējīgi dabūt citus cilvēkus lai nopērk preces, servisu vai pašu iespēju to darīt.

Jūs neko nenopelnīsiet, ja būsiet tikai viens kurš šo produktu ir nopircis.

Un vēl. Kaut kur uzpeldēja informācija, ka šī produkta radītāji, esot slavinājuši Bināro Opciju tirgošanos. Es jau rakstīju par BO. Šis vien man liek turēties tālāk no INFINii un iesaku to darīt arī jums. Ir daudz reālāka, jā, grūtāka un, ne uzreiz naudas pelnīšanas iespēja ar godīgu darbu internetā.

Lai jums veicas un neiekrītiet Vieglas Nauda Pelnīšanas slazdos! Jūs, kā jau jebkurā biznesā, būsiet spiesti investēt savu sūri grūti pelnītus naudas līdzekļu un, lai tie nepazustu krāpnieku kabatās.

2 Comments

 1. Edīte S.

  Es gan esmu lasījusi citādas atsauksmes par Infinii pelnīšanas iespējām. Arī latvieši un daudzi krievi lietojot šo programmu un pelnot lielas naudas summas. Kā Jūs pats nepamēģinot, variet apgalvot, ka šī sistēma nestrādā un vispār teikt , ka tas ir scams avi cilvēku mānīšana.

  Reply
  1. Andrejs (Post author)

   Sveicināta Edīte!
   Es neesmu teicis ka nevar kaut kādu naudu arī izmānīt no šī INFINii. Arī loterejā cilvēki mēdz laimēt miljonus. Nevēlos atkārtoties, bet, domāju, ka lai pārliecinātos Jūs variet pamēģināt u, lai jums veicas!

   Reply

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.