Kā Pelnīt Internetā ar Savu Blogu.

Kā Pelnīt Naudu Internetā ar Savu WordPress Blogu un ar ko vajadzētu sākt un rēķināties.

Ja kāds šo lasa, tad jau, vismaz domās, kaut kur ir paspīdējusi varbūtības stariņš, kāpēc gan nepamēģināt, vai vismaz nepapētīt, naudas pelnīšanas iespēju internetā.pelnīt internetā ar blogu

Sacerējumus skolā mēs visi, gribot vai negribot, esam rakstījuši (neesmu gan visai pārliecināts vai mūsdienas modernisma un bērnu nenoslogošanas laikmetā vairs maz to dara). Pieņemsim, ka vairums šo lasošie, ir mācījušies daudzmaz klasiskajā SKOLĀ. Es atvainojos, bet nupat paprasīju, divus gadu atpakaļ ģimnāzijas beigušajam, studentam, ir tomēr likts rakstīt esejas (pa vecajai modei-sacerējums). Tātad, rakstīšanas pieredze mums ir. Pat izlaižot skolas obligāto rakstīšanu, kurš gan mūsdienās nav Draugos, Facebookā un veselā barā citos sociālajos tīklos. Nu un tur jau bez rakstīšanas gandrīz neiztikt.

Kāpēc gan nepamēģināt iespēju nopelnīt kādu papildus naudu ar rakstīšanu, publicējot to internetā ar sava personīgā bloga, mājas lapas, internet vietnes, saita, weblapas vai vienalga kā to sauc ( es personīgi ne visai redzu starpību šiem visiem terminiem), palīdzību?

Es jau rakstīju, kas ir jādara, lai izveidotu pašam savu weblapu. Visvieglāk un ērtāk to ir izdarīt ar WordPress palīdzību. Ir iespēja tieši ielogoties wordpress un uz priekšu. Tas nemaksās ne centa. Esmu savulaik tā arī darījis un iesākumam, sevis izmēģināšanai, ar to varbūt arī pietiek. Bet ar to nepietiek, lai nopietni varētu pretendēt uz tāda veida weblapas izveidošanu, kurā būtu visas iespējas.

Kā jūs redzēsiet, tiek piedāvāts maksas iespējas, kuras viennozīmīgi, ir daudz plašākas. Es vēlreiz gribu atkārtot ļoti populārā un saprotamā veidā, kas ir vajadzīgs un kā es to iesaku darīt (pilnīgi iespējams, ka to var darīt arī citādi vadoties pēc citu ieteikumiem vai pašu atrastām vadlīnijām internetā), lai izveidotu pilnvērtīgu īpašumu interneta ārēs savas WEBLAPAS veidolā.

Tātad:

1. Iegādāties domēnu, vai lapas (domēna) nosaukumu kādā no neskaitāmajiem piedāvājumiem. Es to daru Namecheap.com, bet tur gan nav latviešu paplašinājums .lv iespēja. Ja viennozīmīgi gribiet būt latvisks, tad droši meklējiet Latvijas domēnu tirgotājus, tādi ir pa pilnam. Cenas visur ir caurmērā līdzīgas ap 10 EUR;

2. Izvēlieties Hostingu. Vieta, kur jūsu īpašums tiks uzglabāts, sargāts un uzturēts. Citiem vārdiem sakot, tas ir tāds kā serveris kur būs vieta arī jūsu lapai, ar savu datu glabāšanas apjomu un citiem labumiem, atkarībā no tā cik jūs par to maksāsiet. Padoms, neticiet bezmaksas hostingam, tas ir siers slazdā. Tātad, hostinga cenas ir samērā svārstīgs lielums un, ne vienmēr cenas un servisa līmenis atbilst cenai.

Konkrēti, es apmēram 8 gadus biju Hostgator klients un maksāju ap $30 mēnesī. Man tas bija nepieciešams sakarā ar apmēram 50 lapu uzturēšanu. Izbeidzu sadarbību ar šo kompāniju, galvenokārt hakeru ielaušanās dēļ un nepietiekamu atbalstu no Haostgator puses. Pašreiz lietoju wealthyaffiliate hostingu. Par to ir samērā plaši aprakstīts vienā no maniem rakstiem. Padoms. Neiesaku lietot to hostingu kurā ir iegādāts domēna vārds. Manā gadījumā Namechap.com;

3. Ko un kā darīt?

Īstenībā jau ar to tīri tehniski arī pietiktu, lai jūsu weblapa parādītos plašajās INTERNETA ārēs. Ja jūs esiet zinošs šajās lietās kā veidot labu, tehniski korektu un Google, Bing un Yahoo mīlētu blogu, tad variet arī tālāk nelasīt.

Es gan domāju, ka šādi gudrs cilvēks šos manu penterus, nemaz nelasīs. Ko tādam šeit darīt, viņš jau gozējas Google pirmā desmitnieka augšgalā. Bet tiem, kuri tikai sāk šo interesanto, grūto, bet ļoti aizraujošo, ceļojumu, ko un kā pareizi darīt, ar ko sākt, kā samazināt kļūdu dēļ lieki iztērēto laiku ( bez kļūdām nebūs, bet tās mācīs, tas ir rūdījums un pārbaude)?

Internets ir pilns ar pamācībām. Pamata zināšanu bāze lielākoties ir korekta un neviltoti pareiza, bet tur, kur sākas knifi un triki, bieži vien ir pilns ar blēdību un scamu. Kā izvairīties (pilnībā gandrīz nebūs iespējas) no māniem un centieniem ievilkt liekas naudas iztērēšanas slazdiem? Tas, ja kādreiz tādos iekritīsiet, nebūs nekas slikts, tas būs jūsu ieguldījums zināšanu bāzē.

Man ir samērā nepatīkama pieredze saskarsmē ar pašmāju Interneta Mārketinga censoņiem. Es neapgalvoju, ka nav gaišas, nesavtīgas Galvas Dzintarjūras krastos, bet tas lecīgums, ar ko nākas sastapties, tas vienkārši liek pasmaidīt un pavicināt ar rociņu. Visticamākais, ka letlandes īstie spečuki nemaz publiski nesprēgā, arī pasmaida un tikai rukā.

Paredzu, ka varat uzdot man jautājumu, ko tad tu pats te sprēgā? Atbildēšu tā, ka es;

a) nekādā ziņā neuzskatu sevi par guru;
b) esmu 100% pārliecināts par to ko daru un no kurienes smeļos zināšanas;
c) man ir 9 gadi pieredze ar mainīgiem $ rezultātiem, bet tomēr reāliem rezultātiem kuri pierāda, ka internetā var nopelnīt;
d) tas, ko es cenšos piedāvāt, reāli strādā arī Latvijas nelielajā auditorijā (ir arī reāli $ rezultāti);
e) melošu, ja apgalvošu, ka man nav arī savtīgas intereses kā WA partnerim, bet šoreiz šis ir pilnīgi godīgs WinWin pasākums;
f) un beidzot, lai arī cik tas liktos nepatiesi, kāpēc gan kaut drusciņ nepalīdzētu kādam? Man arī palīdzēja. Es jau neprasu par to ne kapeikas. Ja izvērtējuši visus par un pret, nolemsiet, ka tas ir tas ko meklējiet, tad uz priekšu labums būs abpusējs.

Tikai atgādinājums. Ja reiz esiet nolēmuši pamēģināt pelnīt internetā ar sava bloga palīdzību, tad uzskatiet, ka tas ir BIZNESS. Nopietns bizness saistīts ar gūtu un sūru darbu, tas nav „vieglas naudas” vai Easy Money pasākums. Tas prasīs ne tikai jūsu garīgo un fizisko darbu, tur būs arī nepieciešami, kā jebkurā biznesā, finansiālie ieguldījumi.

Ja tevi tas neapmierina, tad sveiki, atā. Turpini sēdēt savā ofisiņā (pat ne savā) un vilkt no algas līdz algai, bet dzīve rit un tiek palaisti garām tik daudz patīkamā un labā.

Tiem, kuri tomēr nolēma turpināt. Es visāi drīz padalīšos ar domām, kā tad var reāli pelnīt ar savu blogu. Kādi veidi ir lai to darītu.

P.S.

Ši ir tikai viens, burtiski neko nefiltrējot, bet īsts dzīvs piemērs. Viņa bija spiesta pamest darbu veselības problēmu dēļ (informācija no šīs kudzes About Me raksta). Nulle zināšanas par interneta biznesu. Sāka savu dalību WA 2014. gada Oktobrī.

kā pelnīt internetā ar savu blogu

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.