Pelnīt Internetā-Nr.1 Programma-Wealthy Affiliate Apskats

Wealthy Affiliate vai Turīgie Partneri Apskats

Nosaukums: Wealthy Affiliate

Valoda: Angļu (var lietot jebkuras valodas mājas lapu veidošanai)

Web Lapa: www.wealthyaffiliate.com

Cena: $0 iesācēja dalībniekiem (starter membership)/$47 Premium Member

Īpašnieki: Kyle un Carson

Kopējais novērtējums: 98 no 100

Kam domāts: Iesācēji-Eksperti

______________________________________________________________

Savā web lapā es daudzas reizes esmu pieminējis Wealthy Affiliate (Turīgie Partneri) vai WA.

Kas tad tas par tādu labumu ir, ka es te tā tik ļoti to slavinu?

wealthy affiliate

Divos vārdos es šo aprakstītu apmēram šādi.

Wealthy Affiliate ir Interneta Mārketinga biznesā ieinteresētu cilvēku kopiena (community), kura mācās un tiek apmācīta kā godīgi pelnīt naudu ar savas mājas lapas palīdzību.

Interneta tīmekļos ir atrodamas neskaitāmas gan tiešsaistes, gan fiziski apmeklējamas, ar Interneta Mārketinga apmācību saistītas, mācību iespējas. Ja nu jūs ļoti skeptiski izturaties pret dažādām online apmācības programmām, tad jau var arī vispār tikai meklēt Google konkrēti interesējošus jautājumus, un jūs arī iespējams dabūsiet atbildes. Cik šādi veidi ir efektīvi, to rādīs jūsu zināšanu (vai nezināšanu) pielietojums dzīvē, cik rezultatīvs būs tavs darbs lai penītu internetā.

Viena lieta ir, ja jūs rakstiet blogu par savām makšķerēšanas gaitām un panākumiem, bet cita, ja ieguldiet laiku un arī naudu web lapai, ar kuras palīdzību grasieties nopelnīt naudu. Kaut gan arī to blogu par copi tu gribēsi lai kāds to lasa. Citādi, kāda gan jēga un kaifs, ja  neviens nezinās par tavām makšķerēšanas gaitām un stāstiem par brango karpu.

Wealthy Affiliate ir pašreiz pasaulē visgodīgākā un visvairāk patiesu zināšanu nesošā, programma, vai skola, vai ieinteresēto cilvēku kopiena.

Atmetot nianses par maniem astoņu gadu līkločiem un centieniem pelnīt internetā, es viennozīmīgi un, bez liekuļošanas varu pateikt un apgalvot, ka Wealthy Affiliate ir pašreiz pasaulē visgodīgākā un, visvairāk patiesu zināšanu nesošā, programma, vai skola, vai ieinteresēto cilvēku kopiena. Varam nosaukt to kā vēlamies, es nemāku apsaukt to ar kādu vienu vārdu. Neesmu pagaidām dzīvē vēl  sastapies ar tik advancētu apmācības tipu un metodi.

Ja jau reiz jūs šo lasiet, tad visticamākais ne jau aiz gara laika, bet meklējiet un interesējieties kā izveidot veiksmīgu biznesu ar interneta starpniecību.

Jums var būt dažādi iemesli, kāpēc vēlaties pelnīt naudu ar internetu darbā no mājām. Tā var būt gan papildus ienākumu gūšana brīvajā laikā no pamatdarba, gan pensijā esot ar lielu brīvā laika esamību, gan students, kuram varēšana plūst pāri malām gan, gan, gan. Tātad, tu meklē palīdzību, kaut ko, kas parādītu un pamācītu kā un kas ir jādara.

Wealthy Affilate platforma ir tieši tā vieta, kuru jūs meklējiet.

Šeit pilnīgi nav nozīmes vai jums ir kādas priekšzināšanas Interneta Mārketinga jomā, vai esat galīgs jauniesācējs. Vai jums ir tehniskās zināšanas, vai ziniet tikai kā rakstīt uz datora un meklēt interesējošo ar Google palīdzību. Ja jums ir kaut vai tikai kafijas kanna mājās par kuras garšīgo kafijas gatavošanas māku esiet sajūsmā, jūs jau variet sākt savu interneta biznesu no mājām, piesaistot tādus pašus kafijas mīlētājus un, galu galā šis cilvēks iegādāsies šo aparātu jūsu ieteikumu vadīts.

Šeit būs daži vispārēji „labumi” kāpēc cilvēkiem patīk WA.

1) Plašs, bet tai pašā laikā vienkāršots sākuma apmācības process (Get Started Training);
2) Video manuāls un apmācība, kā ar to manuālu rīkoties, mācības sadalītas pa klasēm un kursiem;
3) Vairāk kā 100 000 neviltoti Super atsaucīgi kopienas biedri, gatavi palīdzēt 24/7;
4) Pāri par 13 pilnvērtīgas interaktīvas auditorijas;
5) Palīdzība dzīvajā ēterā 24/7 gan pa e-pastu, gan tieši no sava WA paneļa;
6) Ar jaunākajām tehnoloģijām aprīkots Drošs un Ātrs Hostings (mājas lapu uzturēšanas serveris);
7) Lieliska dizaina 2 bezmaksas Web Lapas;
8) Piekļuve šīs industrijas Ekspertiem un Miljonāriem;
9) No spama (surogāta) brīva telpa;
10) Pilnīgi bezmaksas Sākuma Process (Get Started), bez jebkādām slēptajām maksām .

Šis pēdējais punkts ir samērā svarīgs priekš daudziem.

Jūs variet piekļūt visam, kas vien ir nepieciešamas, lai pilnvērtīgi iegūtu zināšanas, un darīt to par baltu velti. Vienīgā programma industrijā, kura piedāvā šādu iespēju.

Wealthy Affiliate var uzskatīt vairāk kā pakalpojumu un kopienu, nekā vienkārši Interneta Marketinga produktu. Šai kopienai pašreiz nav alternatīvas onlainā. Wealthy Affiliate telpa ir pilnīgi brīva no surogāta jeb SCAM. Afēras, blefa vai SCAM lietotāji tiek izolēti no darbības komūnā. Ja Jūs tiešām vēlaties nopelnīt naudu internetā, un gūt vērtīgus un noderīgus bezmaksas padomus no tūkstošiem ekspertu WA kopienā, tad Wealthy Affiliate ir jūsu jaunās mājas.

Līdzko jums būs iespēja piekļūt dalībnieku pulkam (members area), jūs nekavējoties iefiltrēsieties tajā un sajutīsiet to milzīgo potenciālu kas tur ir.

Vēlreiz gribu atkārtot to, ka šeit ir vieta IKVIENAM, kas grib godīgi pelnīt internetā. Šī programma lieliski strādā uz daudzām mobilajām ierīcēm, kā iPad, android planšetēm vai viedtālruņiem. Es personīgi to gandrīz pilnībā varu aplūkot un darboties no sava iPhone 6s plus. Jebkur, kur ir interneta savienojums, jums būs iespēja darboties WA.

______________________________________________________________

Nedaudz par Wealthy Affiliate Treniņiem un Rīkiem.

Treniņu programmas šeit ir izsmeļošas, labi organizētas un patstāvīgi tiek atjauninātas. Tās tiek piedāvātas dažādos formātos, kā:

1) Iknedēļas tiešsaistes nodarbības (Live online classes);
2) Jautājumi un atbildes;
3) Interaktīvas diskusijas;
4) Video apmācības un konsultācijas;
5) Uz konkrētu uzdevumu mērķēti kursi.

Wealthy Affiliate zinību bāze iekļauj tūkstošiem spēcīgu treniņu un apmācības modeļus, kuri reāli palīdzēs jums veidot savu online biznesu.

Kādi tad ir tie galvenie veiksmīga Interneta Mārketinga mākas apgūšanas un īstenošanas rīki, kuri ir iekļauti WA arsenālā:

1) Atslēgvārdu un konkurences meklēšanas platforma;
2) WordPress Express, tas ir 3 klikšķu web lapas būvētājs, (to ir spējīgs veikt pilnīgi ikviens);
3) Jaunāko tehnoloģiju uzturēts Hostings (neierobežota pieeja Premium biedriem);
4) Piekļuve apmēra 2500 web labu maketiem jeb tēmām;
5) Iespēja pievienot vairāk nekā 35000 dažādu papildus iespēju savai mājas lapai.

All Included!

Jums tiešām nebūs vajadzīgi pilnīgi nekādi papildus rīki un pakalpojumi no ārienes, ja jūs būsiet iekš Wealthy Affiliate. Kā reklamē tūroperatori „Viss Iekļauts”.

Vēlreiz gribu likt akcentu uz to, ka šī ir vieta kur palīdz viens otram, reāli palīdz.

Šeit neiet cauri mūszemē tik iecienītajām viens otru apsmiešanai vai ķengāšanas manierēm (ko te runāt, palasiet gandrīz jebkuru komentāru kaut vai Delfos). Notiek diskusijas par reālu lietu, tiek uzdoti jautājumi ko nezini un vēl daudz kas ļoti vērtīgs.

Var rasties jautājums, kāda jēga man tērēt laiku diskusijām? Ir jēga un pat vēl labums. Ir izveidota iekšējā vērtēšanas sistēma un, tā kā jūsu web lapa arī ir iesaistīta visā šajā tīklā, tad viennozīmīgi ceļas arī tās vērtība meklētāju Google, Bing, Yahoo acīs. Tas varbūt tā uzreiz nav saprotams, bet tas tā ir.

______________________________________________________________

Pirms beigšu šo Wealthy Affiliate programmas apskatu vai apkopojumu, gribu divos vārdos atgādināt un pateikt-Kāds Darbs tad man būs jādara lai pelnītu naudu internetā, esot WA kopienas biedros?

Pa lielam šeit ir divas iespējas:

1) Veidot, savam hobijam jeb citām interesēm atbilstošu Mājas lapu ar mērķi pelnīt ar tās palīdzību, un šeit jums tiek dotas gandrīz pilnīgi visas nepieciešamās zināšanas un rīki tā īstenošanā;
2) Ja nu galīgi nekas nenāk prātā vai slinkums meklēt kādu naudīgu nišu, tad jūs variet reklamēt Affiliate bootcamppašu Wealthy Affiliate programmu, kļūt par WA partneri. Šim nolūlam ir izveidota vesela nodaļa, kura saucas Affiliate Bootcamp jeb partneru treniņnometne, no A līdz Z.

Nu un visu interesējošai jautājums, cik tad man par tādu brīnumlietu būs jāmaksā?

Starter Membership (sākuma biedrs)- $0 ;
Premium Membership (Premium biedrs)-$47 mēnesī vai $359 ja maksā par visu gadu uzreiz.

Kas ir iekļauts:

Starter.
Izklausās jau nu par labu, lai būtu patiesība. Tātad, dzīvais čats jeb tiešsaistes diskutēšana. Virs 500 dažādu apmācību modeļi. Trīs klases (classrooms). Pilnvērtīgas komentēšanas iespējas. Divas brīvas web lapu veidošanas iespējas. Un vēl un vēl.

Premium Member.
Iekļauts viss par ko es rakstīju un vēl vairāk.

Varbūt tikai īpaši gribu izcelt tādu lielisku lietu kā viens pret vienu palīdzību no eksperta. Esmu vienu reizi tādu iespēju izmantojis pašā darbošanās sākumā. Tagad vairs nav bijusi vajadzība, jo esmu atradis pilnīgi visu nepieciešamo informāciju pašā kopienas zinību bāzē. Un, ja nav skaidrs kaut kas, droši drukājiet jautājumu Live Chat. Nekavējoties būs atbildes, jo cilvēki šeit ir no visas pasaules un laika joslas ir visu 24 stundu diapazonā. Nekad neviens jūs nepasūtīs di..t un neapvainos par nekorektu jeb bezjēdzīgu jautājumu. Galvenais esiet pats korekts, bet par sevišķu pareizrakstību nesatraucieties, tas šeit nav galvenais (kaut gan galīgi greizi jau nu arī nevajaga). Jūs uzklausīs un dos padomu, viennozīmīgi nebūsiet ar garu degunu.

Laipni Lūgti šinī draudzīgajā un izpalīdzīgaja Kolektīvā ko sauc par Wealthy Affiliate jeb Turīgie Partneri!

______________________________________________________________

Es būšu ļoti pateicīgs, ja jūs izteiksiet savas domas, pārmetumus, ietekumus un jautājumus. Zem raksta ir vieta kur Jūs variet atstāt savus komentārus. Ko līdz  vien man būs brīvs brīdis, es centīšos atbildēt un padiskutēt.

Ar cieņu,

Andrejs

10 Comments

 1. Andrē

  Labdien!
  Es gribu godīgi pateikt, ka pirmo reizi latviešu valodā esmu satsapis tik labi veidotu apskatu par internetmārketinga programmām.
  Man ir konkrēts jautājums, bet varbūt tomēr es PM Jums uz norādīto e-pastu admin@godigsdarbsinterneta.com , ja nemaldos tāda?
  Detalizētāk es pa meilu, bet jautājums ir par hostingu un tiem diviem bezmaksas WordPress weblapām. Vai tie ir subdomēni?
  Ar cieņu
  Andrē Lesmā

  Reply
  1. Andrejs (Post author)

   Lavakar Andrē!
   Man tiešām liels gandarījums un pat nosarku lasot Jūsu komentāru. Variet droši rakstīt uz minēto epastu. Hostings ir ju kā hostings un cik tas ir drošs, vai nav tik drošs, rādīs laiks. Es gadus 6 biju Hostgator hostingā. Tā it kā skaitās viena no krutākajām, bet ši gāda pirmajos mēnešos manas mazās, bet tīri sakarīgās weblapas tika uzlaustas un tās atverot spēlēja arābu tautas dziesmas. Nācās dažas pilnīgi likvidēt un atsākt no sākuma. Var jau būt ka tur bija ne tikai hostinga vaina un, visticamākais arī mana (vājas paroles un varbūt vēl šis tas) paša vaina.
   Par domēniem taisnība tie ir subdomēni yoursite.siterubix.com, bet tie ir pilvērtīgi ar visām funkcijām.
   Vēl viens jaunums. Es nupat saņēmu no Wealthy Affiliate īpašniekiem Private Message par ikgadējo vienreizējo super akciju. Kāds būs tas cipars nav teikts, bet pagājuājā gadā bija $299 uz Black Friday novembrī. Tas sanāk $25/mēnesī. Paskaties manā lapā Jaunumi.
   Ar cieņu
   Andrejs

   Reply
 2. Inese

  Sveicināti!
  Lielisks un saprotami izklāstīts programmas apraksts. Īstenībā man pat nav daudz ko pagaidām vaicāt. Es tiešām vēlos pamēģināt nopelnīt darbojoties internetā no mājām un arī ar angļu valodu tā kā būtu samērā ciešami.
  Man ir neliela pieredze ar mājas lapu izveidošanu šeit pat Latvijas mērogā. Es gan par hostingu maksāju tikai ap 50 EUR gadā, bet, kā jau jūs arī minējāt par savu pieredzi, arī manas divas lapasuzkārās un palīdzību es no hostinga īpašniekiem nesaņēmu.
  Man būtu lūgums, ja nav grūti dodiet informāciju kāda būs tā Akcijas gada maksa Wealthy Affiliate premium member.
  Paldies!
  Inese

  Reply
  1. Andrejs (Post author)

   Sveika Inese!
   Esmu gandarīts par Jūsu vērtējumu. Tas jau savā ziņā ir sasniegums un ne jau viss ir uzreiz mērāms € vai $ izskatā. Par WA hostingu pagaidām nevienu sliktu vārdu nevaru teikt. Sekojot iekšējām diskusijām un jautājumiem, reizēm ir bijis ka kādām šādi’tādi sīkumi ar lapas uzturēšnau ir bijuši, bet tas ir ticis novērsts nekavējoties.
   Akciju un tās $ ciparu gaida daudzi. Pašreiz zinu tikai to, ka tas nebūs lielāks par $299. Došu ziņu.
   Veiksmi un gaidu pulkā!
   Andrejs

   Reply
 3. Armands

  Kā veidot savu mājas lapu nav nekādas skaidrības. Viena pašslavināšana un nemitīgs mudinājums uz premium.Gribu likvidēt savu account,bet neatradu kur un kā.

  Reply
  1. Andrejs (Post author)

   Sveiks Armand!
   Paldies par nelielo komentāru vai, pareizāk sakot, sava viedokļa paušanu!
   Es negrasos vicināt dūres vai nez jebkādā veidā apgalvot, ka tā nav, ka nenotiek pašslavināšana, ka tu izteicies un tā tālāk. Katram ir savas domas un savs skatījums uz lietām.
   Par to ka nav skaidrības par savas mājas lapas izveidi.
   Pirmkārt, es ceru, ka ja ar English ir daudz maz okei, tad gan nevajadzētu būt nekādām problēmām. Ar starter membership dalībniekiem ir pieejama pat ļoti izsmeļoša informācija kā izveidot divas, pilnīgi par velti, weblapas. Jā, tas gan būs ar siterubix frāzi tavā lapas nosaukumā, piem. letizalesplaveji.siterubix.com, bet tie ir pilnvērtīgi, uz WordPress platformas veidoti, saiti ar pilnīgi visām iespējām. Vēl pat varu piebilst to, ka, ja tiek izveidoti šie saiti, tad, pat izstājoties vai izlogojoties no WealthyAffiliate University, šīs lapas ir dzīvas un pilnīgi par brīvu.
   Te varētu daudz par ko rakstīt, arī par to kāpēc tiek, kā tu akcentēts, Premium Member utt. Es jau godīgi rakstīju, ka, jā es esmu ieinteresēts lai mani partneri kļūst par Premium dalībniekiem. Tas ir bizness, bet šinī gadījumā tīrs WinWin pasākums, kur vinnētāji ir abas puses jo informācijas un palīdzības bāze šeit ir milzīga. Tas nav viegls un ātrs bizness, bet reāls.
   Ja ir doma izveidot ne ar finansiāliem mērķiem orientētu weblapu, tad šie divi brīvie website, manuprāt, ir lielisks risinājums.
   Jebkurā gadījumā priekš normāli funkcionējošas mājas lapas, būs nepieciešami finansiālie ieguldījumi kā, domēna vārda pirkšana, kas izmaksā apmēram €10/gadā, un hostings, kas minimālā ( parasti ļoti nedroši hostingi) varētu izmaksāt ap €5/mēnesī.
   Ir arī redzēt kaut kas tipa par brīvu. Var jau mēģināt, tikai, tad mans ieteikums, noteikti dublē visu savu saturu, lai, ja gadījumā hostings pazūd ( tā reāli mēdz notikt), varētu atjaunot savu lapu.
   Lai veicas meklējumos!
   Un vēl, ja vēlies izlogoties no WA, tad manuprāt nav galīgi nekādu problēmu. Ja galīgi nesanāk, dod ziņu, mēģināšu palīdzēt.
   Andrejs.
   Vari uzmest aci šeit.

   Reply
 4. Genadijs

  Sveicināti Andrei!
  Esmu pensionārs un nopelnīt papildus naudiņu nebūtu slikti.
  Dienžēl neesmu darbojies šajā jomā , un nav nekādas saprašanas ko rakstīt, lai cilvēkiem būtu interesanti. Mans lielākais trūkums ir tas ka es neprotu angļu valodu. Laikam man šeit nav ko meklēt. Vienalga paldies Jums! Genadijs

  Reply
  1. admin

   Sveiks Genādij!
   Šinī lauciņā darbojas visa vecuma cilvēki un vecums nav slieksnis. Es nevēlos atkārtoties, jo patiesībā esmu savos rakstos pateicis gandrīz visu kas ir nepieciešams, lai darbotos šinī sfērā. Weblapu, vai blogu, vai vienalga kā to apsauc, var veidot vienalga kādā valodā angliski, latviski vai krieviski. Lasītāju un potenciālie apmeklētāji un pircēji netrūkst nekur. Konkrētā zināšanu bāze Wealthy Affiliate gan ir angliski, bet nekas nav neiespējams, vajadzīga pacietība un darbs.
   Lai veicas!

   Reply
 5. Liga

  Labdien! Jus so rakstu jau esat izveidojis 2015 gada…ta saprotu..vai jus joprojam darbojaties un tirgojat GPS? ka isti notiek si tirdznieciba? vai man vispirms jaizveido majas lapa un jasavac zinams apmekletaju skaits?un tikai tad kada kompanija dos man iespeju tirgot vinu preces? Ka vispar ir iespejams savakt sos te sekotajus?un vai pirceji ir ta saucamie sekotaji manai lapai? skiet,man ir parak daudz jautajumu..paldies!

  Reply
  1. Andrejs (Post author)

   Sveika Līga! Atvainojos par vēlo atbildi.Lielos vilcienos jūsu jautājumi ir pareizi. Ja ir drosme un vēlme kaut ko darīt, es varbūt PM uz norādīto e-pastu.

   Reply

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.