E-pasta Mārketings Viens no Veidiem Kā Pelnīt ar Blogu Internetā.

Kā jau solīju iepriekšējā rakstā, nedaudz par naudas pelnīšana internetā veidu vai metodi, sauciet to kā gribiet. E-pasta mārketings. To vēl reizēm dēvē par e-pasta saraksta veidošanu.
e-pasta mārketings

Ļoti vienkāršoti un saprotami sakot, tas ir tā.

Jūs kolekcionējiet savas weblapas  apmeklētāju e-pastus, ar nolūku sūtīt viņiem informāciju. Piemēram, tiek publicēts jauns raksts vai kādas programmas vai ierīces apraksts, jūs izsutīsiet ar e-pasta palīdzību saiti uz šo rakstu. Šādi būs potenciāli lielāka varbūtība, ka kāds no jūsu bloga iepriekšējiem apmeklētājiem arī šoreiz paviesosies, lai izlasītu tavu gara darbu.

Labums no šādas darbības ir acīm redzams. Palielināsies apmeklētāju skaits, kas arī ir tavs un mans mērķis. Vairāk apmeklētāji jeb traffiks kas agrāk vai vēlāk noved pie tā, ka kāds arī reāli iegādāsies vai pievienosies jūsu produkta naudas saitei.

Taisnības labad gan jāsaka, ka es pats neesmu šī Interneta Mārketinga veida e-mail marketing vai e-pasta mārketings, aktīvs lietotājs. Esmu lietojis Aweber servisu, bet sevišķi neiedziļinājos niansēs, tā tika rekomendēts manās iepriekšējās apmācības programmās. Var jau būt, ka kāds labums arī bija, jo kopējais rezultāts, apmeklētāju skaits manās lapās bija samērā pienācīgs, un AdSense ienākumi mani apmierināja.

Tas viss bija līdz Google ar saviem Zoo botiem, nesāka aktīvu karu pret fufeli onlainā. Ar to tika ignorētas, un pat sodītas, dažādu mākslīgi radītu neatbilstošu saišu (links) esamība tavos blogos vai weblapiņās. Tāpat zemas kvalitātes saturs (copy paste vai vispār autotulkots saturs u.c.) tika  un tiek atrasts un izmests Google meklētāju misenē.

Šodien reālā dzīve ir pierādījusi, ka augstas kvalitātes SATURS ir pati lielākā vērtība internetā, ja tas ir saistīts ar redzamību un atrodamību organiskajos (reālu cilvēku darbības, lai ko atrastu onlainā, galvenokārt izmantojot atslēgas vārdus) meklējumos.

E-mārketings gan varētu likties viens no veidiem kā apiet „organic search“. Tu saņem e-pastu ar tiešo linku (saiti) un skaties saturu bez jebkādas meklēšanas. Kaut kādā mērā tas droši vien arī nostrādā. Tikai neredzu sevišķu jēgu radīt saturu, ja ilgtermiņā tas varētu palikt pie dzīvibas (atpazīstamības meklētāju sistēmās), tiki ar mākslīgau injekciju (e-marketing) palīdzību?

E-pasta mārketinga lielāku potenciālu es saskatu vairāk kādu uzņēmumu vai kompāniju darbībā. Tiek radīts produkts vai notiek šī produkta apspriešana un ar autoatbildētāju (autoresponder) palīdzību šī informāciju nosūta jūsu esošajiem vai potenciālajiem klientiem. Tādā veidā variet būt pārliecināts, ka informācija ir pie klientiem.

 Vai to kāds izmantos, vai uzreiz nospiedīs „izdzēst“, tas nav zināms. Šī neizdzēšanas iespējamība jums ir jācenšas iekarot ar sava Speciālista tēla veidošanas processu, kas arī nav vienas dienas risinājums. Jūs, kā zinošs un vērtīgs informācijas avots izveidosieties laika gaitā ar savu Vērtību saturošu weblapu. Kaut gan, laika gaitā, šo dzēsēju e-pasti atsijāsies paši dabiskā veidā.

Runājot tiešī par šīm E-pasta mārketinga programmām jeb platformām, tad uzreiz jāsaka, ka pamatā tas ir maksas pakalpojums. No pasaulē populārākajām var minēt Aweber, Mailchimp, Sendinblue un daudzas citas.

Arī pašmāju censoņi ir radījuši šādus rīkus kā Mailigen un…Kādreiz bija Primemail.lv aka Sendigo.com, tagad, redzu, ka-čiks.

Tātad nekas nava, izņemot mailigen.lv, manuprāt, lieliska latviskai videi veidota programma.

e-mail marketing

Var jau būt ka es kļūdos, bet tā vien liekas, ka latviešu Interneta Mārketinga guru nevēlas tērēt laiku un naudu (droši vien jau ka tā arī ir), lai veidotu Latvijas nelielajai publikai ko derīgu un paliekošu.

Runājot par Mailigen e-pasta izplatīšanas platformu, man, cik nu esmu to nedaudz papētījis, ar patiku ir jāsaka, ka tur ir daudz tādu fīču, kuras defoltā nevar būt anglo-amerikāniskajās programmās. Kaut vai reālās latviešu valodas pareizrakstības iespējas. Galu galā mēs dzīvojam Latvijā tas nekas, ka mēs esam maz. Malači zēni un meitenes. Un cenas arī ir demokrātiskas. Prieks, ka pie mums kaut kas arī reāli notiek.

 Tātad, veicot E-pasta mārketinga elementu, jūs palieliniet sava īpašuma, Weblapas, bloga vai interneta vietnes, apmeklētāju skaitu. Ar to pieaug iespējamība īstenot nodomus, kuru dēļ šis darba rīks tika radīts. Lieliski izklāstīts par šo Interneta Mārketinga veidu ir šeit.

 Nākošo veidu, kā pelnīt internetā ar savu blogu, es aplūkošu ir kontakts ar attiecīgo produktu ražotājiem un piesaistīt to reklāmas jūsu weblapai.

Lai jums veicas!

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.