WordPress- Lieliska Mājas Lapu Veidošanas Platforma

Lai veiksmīgi darbotos interneta biznesā ir vajadzīgs galvenais darba rīks, un tas ir vai tā ir Mājas Lapa jeb Web lapa.

Pameklējot Google vai kādā citā meklēšanas vietnē kā Bing vai Yahoo, jūs atradīsiet pietiekami plašu informācijas klāstu kā veidot web lapu. Tātad, ja jums liekas, ka variet iztikt bez maniem spriedelējumiem , tad droši ķerieties klāt un sāciet radīt.

Ja nu tomēr, kaut vai pieklājības pēc, turpiniet, daudz laika tas neaizņems un varbūt kaut kādu derīgu lietiņu arī iegūsiet.

Es neesmu guvis kaut kādu akadēmisku izglītību Interneta Mārketinga jomā (nez vai Latvijā vispār to kādā augstskolā māca). Manas zināšanas ir iegūtas astoņus gadus klupdams krizdams ņemoties par dažādiem interneta naudas pelnīšanas mācību portāliem. Praktiski no nulles, tikai ar cerību un neatlaidību, mēģinādams no darba onlainā ar datoru nopelnīt labākai dzīvošanai. Tas aizrauj, it sevišķi, ja sajūti reālus $$. Okei, tā ir līrika. Ko es varētu pavēstīt par mājas lapu izveidi?

Tehniskā detaļas šoreiz daudz neskaršu, tas nu tiešām ir sīki un smalki aprakstīts daudz kur. Es gribu pamēģināt jums dot padomu ko un kā vajadzētu ievērot, lai, varbūt izvairītos no liekas laika tērēšanas, darot ne tā kā būtu lietderīgāk.

Tātad, jūs esat izvēlējies sev pazīstamu nišu, iegādājies atbilstoša nosaukuma domēnu un uzticējis šī domēna uzturēšanu kādai hostinga kompānijai.

Piezīme par hostinga kompāniju, ja būsiet Wealthy Affiliate Premium member, tad 25 domēnu hostings ir iekļauts. Starter member ir iekļauti divi bezmaksas WordPress fomēnu uzturēšana.

==>Sākam radīt savu mājas lapu<==

Eksistē samērā liels daudzums dažādu web lapu veidošanas platformu gan par brīvu gan maksas. Populārākā bezmaksas web lapu celtniecības vieta ir WordPress. Tā ir samērā viegli apgūstama ar apmēram 1500 tēmām par brīvu un lielu daudzumu maksas tēmu. Es jau nedaudz paskrēju uz priekšu, bet kas būtu jāņem vērā, lai jūsu mājas lapa būtu pievilcīga gan apmeklētājiem gan meklētāju zirnekļiem (web spiders)?

1) Ātrums un ielādēšanās laiks;
2) Profesionāls dizains un izskats;
3) Pēc iespējas vieglāka orientēšanās lapā;
4) Satura vadīšanas sistēma jeb CMS (content management system);
5) Kvalitatīvs web lapas saturs.

Šo nosacījumu dēļ es iesaku lietot WordPress (WP). Tur jau lielākoties visi, izņemot 5-to, tas ir jūsu pašu gara darbs, nosacījumi ir iekļauti. Tātad vēlreiz par WP priekšrocībām

1) Viegli instalēt un uzstādīt,lai sāktu darboties;
2) Nav HTML, nav kodu, neprasa papildus zināšanas;
3) Kā jau minēju, apmēram 1550 gatavu web lapu modeļu;
4) Ar vienu klikšķi instalējami vairāk par 10 000 papildus funkciju iespēja;
5) Lieliska 24/7 palīdzība onlainā.

Jūs to varat izmēģināt nekavējoties par brīvu šeit.

WordPress ir kļuvis tiešām par ļoti populāru web lapu radīšanas vietu.

Ja agrāk vajadzēja rakāties par HTML kodiem lai radītu kādu vēlamo efektu, tad tagad ir pieejami spraudņi jeb plugins, tādas mini programmiņas, kuras reizēm liek vien nobrīnīties par rezultātu. Vai tā būtu ceļa rādīšana uz kādu adresi, vai ar vienu klikšķi atvērsiet savu interneta veikala logu jūsu mājas lapā. Iespējas tiešām ir milzīgas.

Tomēr neiesaku pārforsēt ar spraudņu izmantošanu. Tas var bremzēt lapas atvēršanos, radīt apmeklētājos neapmierinātību un aiziešanu uz citurieni, kas nu galīgi nav mūsu vēlēšanās.

Var jau būt dažādi iemesli šo to sarežģīt savās interneta vietnēs, bet es cenšos to pēc iespējas veidot vienkāršāku, pārredzamāku.

Mūsu galvenais mērķis ir pārliecināt apmeklētāju par sevi kā spečuku konkrētajā jomā, radīt profesionāļa nu, kaut vai, zinoša cilvēka (tādi jau mēs arī vairumā esam) iespaidu. Neuzbāzties pie pirmās izdevības ar savu $$ piedāvājumu, bet ieinteresēt, lai atgriežas mūs web lapā atkal un atkal. Ja tā būs, tad gan jau arī būs reāli pirkumi un visi priecīgi.

Tas tā īsumā ko gribēju pateikt par mājas lapas veidošanas programmām. Dabiski, ka nav tikai WordPress.

Ir spēcīgas maksas web lapu veidošanas programmas kā Squarespace, Weebly, Wix vai Voog. Tā kā, ja ir gribēšana un vēlme, uz priekšu. Es esmu šo to mēģinājis, ir okei, bet man tomēr laiks ir, nu paši ziniet kas $$. Es lietoju WP un esmu pat ļoti apmierināts.

Wealthy Affiliate platforma piedāvā WordPress Express-trīs klīkšķi un web lapa gatava, nekāda iepriekšējā pieredze nav nepieciešama.

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.