Sākums

Vai esat neesat noguruši dzīvojot no algas līdz algai? Godīgs darbs internetā var būt viens no lieliskiem veidiem panākt to, lai dzīvotu cilvēcīgi un pilnvērtīgi izbaudīt sava darba augļus.
…cilvēks, kurš dara pilnīgi identisku darbu, bet, reizēm pat mazāk, nopelna apmēram divas līdz piecas reizes vairāk.

Ikviens no mums zina mūsu zemē dzīvojošo samērā zemās algas. Tas ir skumji, jo bieži vien esam tikušies, vai arī droši zinām, ka to pašu darošs kolēģis, teiksi Somijā vai Zviedrijā, nopelna ievērojami vairāk par tevi. Es par saviem kolēģiem zinu noteikti.

Esmu ticies un bijis viņu konkrētajās darba vietā Somijā, Zviedrijā, Austrālijā, Dānijā, Lielbritānijā, Holandē, Vācijā. Varbūt ko palaidu garām. Pilnīgi visās šajās valstīs cilvēks, kurš dara pilnīgi identisku darbu, bet, reizēm pat mazāk, nopelna apmēram divas līdz piecas reizes vairāk. Es gan nepieminēju Lietuvu un Igauniju. Leišos ir apmēram tas pats, kas pie mums, bet lēnie estiņi saņem apmēram uz pusi vairāk. Vienīgais kur bija mazāk nekā man tā ir Krievu kolēģu alga.

…kāpēc man nav tāda alga kā Somu kolēģim?

Jā, tiešām priekš Latvijas mēroga smieklīgi zemajām algām, tiešām var tā likties. Bet, kāpēc man nav tāda alga kā Somu kolēģim? Zinu, un kaut kur jums laikam arī ir taisnība, pie varas un augstākajiem kloķiem sēdošie nevar nekādi apmierināt savu GRIBU VĒL, VAJAG VAIRĀK utt.land rover discovery sport

Lai nu Lai nu paliek, par šo tēmu būs ko runāt nu mūsu paaudzei vēl noteikti. Tātad, gribu aizlaist uz Maldīviem atpūsties, bet naudas par maz, nu, bet dikti gribās. Arī Land Rover Discovery jaunais tik ļoti patīk un vecais MacBook ir par švaku. Ar darba algu pietiek vien ko kredītus un līzingus nomaksāt, ieliet bākā degvielu, komunālie, sakari, pārtika un varbūt vēl nedaudz kaut kas lai aizbrauktu reizi mēnesī uz copi.

Ko darīt?

Daudzi meklē, arī es esmu to darīji, papildus darbu lai pelnītu vairā. Okei, šādu tādu naudas pelnīšanas avotu var atrast un, tad it kā kādi pāris simti € paliks. Nē, es to vairs negribu, man nekādi Maldīvi pēc tādas rukāšanas nebūs vajadzīgi. Ja nu kādus 1000 € varētu atlicināt, tad būtu vērts rauties. Bet, par nožēlu, es tādu variantu neesmu atradis. Kaut gan es zinu pat savā darbā džekus, kuri raujas 24st+24st. Tas nav normāli, jo viņi dara tādu darbu, kurā nedrīkst būt nogurušam. Es domāju, ka tas līdz pirmajiem jeb nākošajiem lieliem sū.iem.

…agrāk vai vēlāk tas nesīs reālus augļus $ vai € izskatā

Es šo naudas nepietiekamības jautājuma risinājumu atradu kā darbs internetā no mājām. Šoreiz man izdevās apvienot nu vismaz divas patīkamas lietas, darbošanās ar datoru un naudas pelnīšanu. Pie patīkamajām, lai cik tas varbūt neliktos neloģiski vai neparasti, es gribu pieskaitīt arī MĀCĪŠANOS. Nē, tā nav tā mācīšanās sajūta, kura bija skolā vai pat augstskolā. Šis ir tas gadījums, kad tik ļoti gribas uzzināt KĀ, KUR, KĀDĀ VEIDĀ, jo tu viennozīmīgi zini, ka agrāk vai vēlāk tas nesīs reālus augļus $ vai € izskatā. Lai gan nauda neesot galvenais dzīvē un varot būt laimīgs arī ar mīļo zaru būdā. Var jau būt, var jau būt?? …bet, tomēr es labāk jūtos, ja nav jādomā, kur ņemšu naudu ziemas riepām.

Es pastāvīgi mācos un, tai pašā laikā, arī daru reālu darbu.

Ko es daru un kāda ir mana šī darba vēsture, variet palūkot šeit. Es tik daudz ap un kā, bet ko tad es īsti tagad daru šai internetā?

“Es mācos kā godīgi un ar prieku nopelnīt palīdzot citiem cilvēkiem.”

Kā, palīdzēt un vēl nopelnīt?

Es, un jebkurš no mums, esmu daudz maz zinošs kaut kādā sfērā. Manā gadījumā esmu izvēlējies lietu, kuru zinu, esmu aizrāvies un mani tiešām interesē jau no jūrskolas laikiem. Tā ir Satelītu Navigācija vai GPS Navigation un ar to saistītām ikdienas lietām. Tas ir gan auto navigācija un jūras GPS, gan viedtālruņu navigācijas aplikācijas un suņu un kaķu GPS sekotāji (GPS trackers) kā arī jūras navigācijas programmas.

Tātad, balstoties uz savu zināšanu bāzes, jūs izveidojiet interneta vietni (man šausmīgi nepatīk šis latviskotais termins, labāk lai turpmāk būtu weblapa, Ok?). Piesaistiet cilvēkus, kurus interesē šī tēma. Pēc laika un ar sniegto informāciju  pierādījies, ka esiet eksperts un zinošs savā jomā un, galu galā, piedāvājiet iegādāties kādu konkrētu lietu. Un, ja tas notiek (agrāk vai vēlāk tiešām tas notiek), jums pienākas komisija no tirgotāja.

Tā notiek tirgošanās visā pasaulē un pilnīgi ar visu ko. Šinī gadījumā tas Interneta Mārketinga veids kurš saucas Affiliate Marketing jeb partnermārketings.

Nē, nē, nevajag uzreiz vaimanāt, ka tas ir štrunts un muļķības, tipa neķer te bebrus sausā dīķī! Labi, ja tā, tad atā! Ej, turpini pukstēt par sūdīgo dzīvi! Tiem, kuri tomēr vēl neapsauca mani visādos nesmukos vārdos, iesaku palasīt vēl.

Ir jāsāk un tas aizies, es to zinu.

Ja ir daudz maz Angļu valoda, nav vajadzīgs IELTS (International English Language Testing System) augsta pakāpe, vai arī TOEFL (Test of English as a Foreign Language), tad, ticiet man, būs okei. Nenovērtējiet par zemu savu angļu valodas zināšanu prasmi. Ir jāsāk un tas aizies, es to zinu. Jūs pat nemanīsiet, kad pat reizēm sāksiet domāt angliski. Tātad par English ir skaidrs, tad vēl jāmāk arī daudz maz apieties ar datoru, kaut gan, ja jau nu reiz šo lasāt, tad ar to viss ir daudz maz kārtībā. Nu, un vēl jāzina, kas tad ir jādara?

Variet uzreiz ķerties vērsim pie ragiem un paskatīties šeit Wealthy Affiliate (mans tulkojums būtu kā Turīgie Partneri). Tur viss no A līdz Z. Atmetiet vismaz pagaidām domu, ka es bīdu savu , lai dabūtu komisiju. Tas varētu arī tā būt, ja pats tā nolemsiet, ja sapratīsiet, ka tas ir tas ko vajag. Sākumā tas nemaksās ne centa un, praktiski var iztikt arī neko turpmāk visu par brīvu.

…priekš nopietna biznesa, jebkura biznesa, bez ieguldījuma kapitāla neiztikt

Atkal jau muld! Par brīvu ir tikai pelei siers slazdā. Tieši tā, priekš nopietna biznesa, jebkura biznesa, bez ieguldījuma kapitāla neiztikt. Tāpat ir arī ar Interneta Mārketingu (IM). Tikai šoreiz un šeit ieguldījums naudas izteiksmē ir samērā niecīgs. IM pareiza apgūšanas galvenais ieguldījums un guvums ir ZINĀŠANAS. Tās jums var atņemt tikai kaps, un tad vēl nevar būt drošs, ka tā ir.

Es Jums, cienījamie KOLĒĢI un partneri, ceru, ka kāds no šo lasošajiem, arī tāds būs, novēlu gribasspēku un drosmi mesties izaicinājumam, ko sauc par Godīgu Darbu Internetā no mājām. Pasaulē ir ap 3 000 000 000 interneta lietotāju!!! Stādieties priekšā kāds milzīgs tirgus un potenciāls nopelnīt.

…latviski ieguglējot, kaut vai „darbs internetā”, ir pilnīgais murgs.

Un vēl kas. Latvija ir samērā maza vietiņa uz mūsu skaistās planētas un ļaužu mums nav daudz, bet mēs nu īstenībā tiešām neesam stulbi, lecīgi gan, tas tiesa. Lai neapvainojas vietējie interneta GURU, bet neesmu atradis daudz maz reāli sakarīgu kaut ko kāds varētu pasniegt šīs jomas zinību alkstošajiem. Variet bļaut un apsaukāt mani, bet nav.

Es pat pāris gadus atpakaļ mēģināju, pierakstījos apmācības kursos (kaut kur Rīgas Lačplēša ielas galā), biju gatavs maksāt samērā lielu summu, bet, paldies dievam, kursi nenotika, jo, redziet, neesot bijis pietiekams gribētāju skaits un, mani zvani uz šo kantori, lika secināt, ka tas nav nopietni un būtu lieki iztērēts gan laiks gan skanošais..

Darbs internetā Latvijā nereti tiek piedāvāts kā ruletes griešana…?

To, ko es esmu atradis latviski ieguglējot, kaut vai „darbs internetā”, ir pilnīgais murgs. Vai nu kāds tipa māca kā  pelnīt ar ruleti (azartspēle ,kur iznākums ir viennozīmīgs -nulle vai mīnusi), vai kaut kādi klikšķi, MLM (multi level marketing).

Daudzi mūszemē vēl šobaltdien nav attapušies no šmaucēju bandas ar skanīgu nosaukumu “European American Prosperity Trust Corporation”. Tie visi nežēlīgi noved pie sasistas siles. Pelnīt ar ruletes griešanu??!! Slimi cilvēki. Kaut gan tas ir kārtējais “scam” (maldi, viltus,māns,  afēra, blefs ..). Cilvēks ar to mēģina ko sagrābstīt izplatot it kā  metodi, kā var garantēti? vinnēt ruletē, murgs. Šie censoņi ir šo online casino partneri un potenciāli var nopelnīt atkarībā no tā cik iesaistītais cilvēks būs pazaudējis naudu griežot ruleti (tur vienmēr zaudē)

…ir pašreiz  godīgākā, un visādā citādā veidā, labākā vieta pasaulē

Ja paliksiet, vai kādreiz atgriezīsieties šinī vietnē (nu tizli skan šis termins), vienmēr būšu laipns palīdzēt vai padiskutēt par IM saistītām lietām Es arī daudz ko vēl nezinu, bet es cītīgi mācos, un Wealthy Affiliate, varētu pat saukt par Universitāti, ir pašreiz  godīgākā, un visādā citādā veidā, labākā vieta pasaulē, kur iegūt zināšanas un tās praktiski likt lietā.

Uz tikšanos!

Bet, ja Tev viss šis liekas muļķības, tad nepiņkšķi vai sameklē darbu lai vari aizlaist uz Maldīviem!

—————————————————————————————–

Es būšu ļoti pateicīgs, ja jūs izteiksiet savas domas, pārmetumus, ietekumus un jautājumus. Zem raksta ir vieta kur Jūs variet atstāt savus komentārus. Ko līdz  vien man būs brīvs brīdis, es centīšos atbildēt un padiskutēt.

Ar cieņu,

Andre

7 Comments

 1. Inga Frīmane

  Labrīt! Varbūt ka liksies nevisai kokets jautājums, bet dik ilgā laikā var sākt pelnīt kaut kādu Nandu ar internetu? Un dauwde laika ir jātērē lai gūtu panākumus?
  Inga

  Reply
  1. Andrejs

   Sveika Inga!
   Par to cik ilgā laikā var sākt redzēt reālus ienākumus, viennozīmīgu atbildi ir grūti dot. Tas ir atkarīgs galvenokārt no nišas kurā jūs darbosieties,no kunkurences tajā. Kājau minēju, galvenais ir oriģināls un kvalitatīvs saturs. Jo lielāka konkurence, jo vairāk pūles jāieliek lai piesaistītu apmeklētājus, un, respektīvi grūtāk izviezīt savu web lapu google pirmajā lapā. Taču, jo leilāka konkurence, jo lielāks pieprasījums un arī potenciālie klienti vairāk…un arī$$$

   Reply
 2. Sofia

  Paldies par lielisko aprakstu…. Ļoti noderīgi un pamācoši!

  Reply
  1. Andrejs

   Sveika Sofia! Nu ko, tad jau var arī kaut ko pamēģināt, tas nemaksās ne centa. Ja sapratīsi, ka Wealthy Affiliate kompānija tas ir tas ko vajaga, tad jau arī var padomāt par Premium Member statusu.
   Lai Veicas!

   Reply
 3. Normunds K

  Sveiks Andrej.
  Paldies par plašo un interesanto aprakstu. Saskatu šīs pelnīšanas iespējas un pēc šī raksta esmu motivēts darboties un gūt panākumus.
  Lai viss izdodās!

  Reply
  1. Andrejs

   Sveicināts Normund!
   Paldies ka pastājies un prieks, ka Tevi ieninteresēja šī tēma un tiešām reālā iespēja strādāt un pelnīt sev, nevis kaut kādam ģaģam Vasjam vai Džonam. Vēl jau man ir daudz ko teikt par šo tēmu un darbošanās Wealthy Affiliate kompānijā. Es tikai vēlreiz gribu atgādināt, ka šis nav Easy Money gadījums. Īstenībā, ja redzi šādus vieglas naudas pelnīšanas piedāvājumus, tad labāk turies no tādiem pa gabalu. Reālā dzīve ir pierādījusi, ka 99% no tiem ir Scam vai afēra. Lai sāktu godīgi pelnīt ar savu mājas lapu, ir jāiegulda darbs un laiks. Cik ātri sāks parādīties pirmie $ vai eiriki, tas ir samērā individuāli, bet fakts, ka tie būs, un būs neslikti, tas ir pilnīgi reāli.
   Lycka till!
   Andrejs

   Reply
 4. Andrejs

  Hi Irina! As I stated in my site I prefer stay away from any kind of gambling and easy money offers. Yes, to be honest I sometimes used to try my luck in eurojackpot or Viking Lotto, just for fun. So thanks for offer, but i will continue my hard job on Affiliate Marketing niche to create real authority site with long lasting, like cast in steel, value.

  Reply

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.