Vai Ali Express Partnerprogramma ir Dzīvotspējīga?

Vai  Latvijā tik populārā interneta veikala Ali Express Partnerprogramma ir Dzīvotspējīga?
Nosaukums: Ali Express
Mājas Lapa: www.aliexpress.com
Cena: Bezmaksas pievienošanās partnerprogrammai. Eksistē daži ierobežojumi
Īpašnieks: Jack Ma, priekšsēdētājs, Jonathon Lu, CEO

____________________________________________________

Ali Express ir vien daļa no kompānijas Ali Baba. Tā nodarbojas ar apģērbu, piederumu, elektronikas un citu, ar ļoti lielām atlaidēm, preču tirdzniecību. Ali Express partneru programma (affiliate program) dod iespēju jums savā mājas lapā tirgot šos produktus un gūt  komisiju. Pirms nolemjat pievienoties partner programmai,vai pat ko iegādāties no Ali Express interneta veikala, ir rūpīgi jāapsver šis solis. Eksistē daudz jautājumi, saistīti ar šo kompāniju, pat samērā biedējoši, lai tos izvērtētu.

Ja vēlaties sākt pelnīt internetā, ir daudz godīgāka iespēja.

Ali Express Plusi un Mīnusi

Plusi:

 • Bezmaksas pievienošanās kā pārdevējam, pircējam un partnerim;
  – Ļoti liels produktu klāsts, kurš tiek piedāvāts.

Mīnusi:

 • Daudzi produkti tiek piedāvāti ar zīmola vārdu, bet īstenībā ir zemākas kvalitātes pakaļdarinājumi vai pat viltojumi;
 • Pircēju iebildumu skaits ir ļoti liels;
 • Daži tirgotāji ir izveidojuši viltus kontus lai varētu izvairīties no pircēju  iebildumiem;
 • Ir ziņas par to, ka pircējiem tiek prasīti personīgie dati, ja viņi izsaka pārmetumus, pat līdz pases datu pieprasīšanas ja tiek prasīta naudas atmaksa;
 • Daudz negatīvu atsauksmju no pircēju puses par Ali Express biznesu un servisu.

Kam Alibaba Express vairumtirdzniecība ir domāta?

Ali Express pārdošanas programma ir priekš ikviena, kurš grib pārdot preci par zemu cenu.

Pircēju programma ir priekš ikviena, kurš grib nopirkt preci par ievērojami zemāku cenu. Jāņem vērā tas fakts, ka nav iespēja preci fiziski redzēt, bez jebkādas iespējas uzzināt prece izcelšanās vietu un ražotāju, kas aiz tās stāv.

Ja runā par pašu Ali Express partneru programmu, tad jāsaka, ka tā ir ļoti zemā līmenī. Pievienoties var jebkuršs, bet ir jāievēro ļoti strikti kompānijas kritēriji. Jums ir jābūt pašiem savai web lapai un jātirgojas pašam bez jebkādas kompānijas palīdzības. Jums būs komisijas tikai par produktiem, kuri ir marķēti kā „competitive” (konkurētspējīgi). Komisiju variet dabūt tikai pēc sešām dienām, jo ir liels atgriezto preču skaits. Šai kompānijai ir ļoti liels neapmierināto pircēju skaits.

Ali Express partneru programmai nav praktiski nekādas palīdzības politikas. Sarežģītos skaidrojumus par tarifiem un nodokļiem priekš starptautiskajiem pirkumiem, nevar tikt uzskatīt par palīdzību. Vienīgais ko prasa no Partneriem ir tas, ka jebkāda reklamēšana ir jābūt saskaņota ar Ali Express pirms tā tiek ievietota.

Māksla tirgot pakaļdarinājumu atkritumus

Kā piemēru varam ņemt planšetdatoru tirdzniecību. Ko cilvēki meklē ja vēlas iegādāties planšetdatoru? Droši vien iPad, iPad mini vai Samsung Galaxy. Kas notiek, ja mēģina tirgot preci par kuru viņi nekad nav dzirdējuši?

Viņi tos nepērk. Šeit ir daži piemēri no planšetdatoru zīmoliem

Screen Shot 2015-12-06 at 15.15.13

Screen Shot 2015-12-06 at 15.23.26

Pilnīgs murgs, pat garantijas, ka tie strādās nekādas nav.

Ja mēģināsiet Ali Express forumā ko uzzināt par konkrēto preci, jūs reālo bildi nedabūsiet uzzināt, jo tas tiek rūpīgi uzraudzīts no īpašnieku puses. It sevišķi, ja tiek rakstītas negatīvas atsauksmes.

Mans noslēdzošais vērtējums par Ali Express, vai vajadzētu tajā iesaistīties..

Ir tik daudz problēmas ar Ali Express partneru programmu, ka grūti ir to rekomendēt.

Pirmkārt jau tas, ka interneta veikala saka, ka ir nedaudz zem desmit miljoniem preču, bet partneru lapā cildina ka ir desmitiem miljonu preču. Partneriem ir jābūt pašiem sava web lapa un pietiekami liels apmeklētāju skaits, lai tas tiktu apstiprināts kā partneris. Jebkura reklāma no jūsu puses ir jābūt apstiprinātai. Jāgaida vismaz sešas dienas lai dabūtu komisijas maksu.

Reklamāciju un sūdzību skaits par sliktas kvalitātes un viltus precēm paliek arvien lielāks.

Ja jūs kā partneris nevariet paļauties uz preču kvalitāti kuras reklamējiet, tad kāda jēga censties un tērēt laiku? Jūs nedabūsiet komisiju par atgrieztām precēm. Un vēl tas, ka tiek no pircējiem pieprasīta personiskas dabas informācija pat līdz pases datiem?

Ir tik daudz labākas alternatīvas Ali Express, ja meklējiet veidus kā reklamēt preces un gūt no tā labumus. Kaut vai Amazon.com. Tā arī ir bezmaksas un tur tiešām tirgo īstas zīmolu preces un partneru programma, kā arī atbalsts ir augstā līmenī.

_____________________________________________________

Nosaukums: Ali Express
Mājas Lapa: www.aliexpress.com
Cena: Bezmaksas pievienošanās partneru programmai. Eksistē daži ierobežojumi
Īpašnieks: Jack Ma, priekšsēdētājs, Jonathon Lu, CEO
Novērtējums: 15 no 100
Spriedums: Nav godīgs, nederīgu, zemas kvalitātes produktu tīkls

SCAM

2 Comments

 1. Inga

  Vai tiešām Ali Express ir tik nlāga vietu kur iepirkties? Es gan esmu pāris reizes pirkusi tur dažādas manikīra preces un, manuprāt, kvalitēte ir tāda paša kā šejienes tirgos, bet cenas tur ir daudz zemākas. Dabiski ka es nesalīdzinu ar dārgā zīmola nagu lakām, bet tādas arī nevaru atļauties. Izlasot jūsu rakstu, mani vairāk gan satrauca manu kredītkaršu datu drošība. Kā pēc jūsu domā, vai Ali Express ir droši iepirkties?
  Paldies
  Inga

  Reply
  1. Andrejs (Post author)

   SVEICINĀTA INGA!
   Jums taisnība par to,ka šāda sortimenta (manikīrs utt)precēm tā kvalitāte nevisai atšķirsies no tām, kuras ir iegādātas mūszemes lētveikaliņos un dažādās reklāmas vietnēs. Tieši tā šeit tās preces arī nāk no ķīniešiem, bet tiek tirgotas trīsreiz dārgāk un tāpēc, cilvēks jūtas gandarīts, ja nopērk tos s..us pa lēto no Ali Expres tipa misenēm.
   Par kredītkaršu drošumu es nevaru apgalvot ne to ka ir droši, ne to ka nav, bet es censtos turēties pa gabalu.

   Reply

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.