Gribi Nopelnīt Internetā- Sēdies pie Datora un Sāc Strādāt!

Tās ir blēņas ja saka, ka nevar pelnīt ar darbu internetā no mājām.
Nebiju domājis šodien ko rakstīt, bet, lasot manu Wealthy Affilate draugu un kolēģu, dažādos rakstus, man radās doma un vēlme padalīties ar savām domām. Varbūt kādam tās noderēs.

Es domāju, ka tas kurš šo lasa, dara to ne jau aiz gara laika lubeni šķirstot, bet it nokļuvis līdz šai vietai kaut kādā veidā guglējot par darbs internetā vai ko tamlīdzīgi. Tātad, ar, kaut vai pavisam niecīgu, bet tomēr domu, ko kāds raksta par iespēju nopelnīt internetā.

Nevēlos izplūst atkārtojumos un garos spriedelējumos par to, kā un kas ir jādara lai strādātu un pelnītu internetā, par to var palasīt citos manos rakstos.pelnīt internetā

Šoreiz par manu pilnīgi reālo pieredzi ar cilvēkiem, kuriem esmu, tiešā vai caur maniem šis weblapas ieteikumiem, devis iespēju mēģināt kaut ko sākt, lai reāli darbotos internetā ar domu nopelnīt.

Vēlreiz ļoti īsi un populāri.

Lai vispār sāktu kaut ko praktiski domāt par  iespēju pelnīt naudu internetā, galvenais, kā jebkurā biznesā, ir jābūt rīkam vai instrumentam lai to darītu. Tas ir, kā galdniekam zāģis un ēvele, vai zvejniekam laiva un tīkli. Mūsu gadījumā tā ir WEBLABA, BLOGS vai kā citādi apsaukta, izveidota interneta vietne. Tas ir mūsu darba rīks.

 Tas nav tik vienkārši, aiziet uz veikalu un nopirkt, teiksim , cirvi, tad traktorā iekšā un uz mežu prom. Rubī kokus, pa lēto tos uzpircējiem notirgo, un uzskati sevi par kruto biznesmeni. Labi, lai paliek koku cirtējs, kaut gan reizēm paliek žēl, ka redzi, vakar vēl tik zaļojošo priežu vietā, šodien jau tikai pliki celmi skumstam.

Mūsu darba rīks ir jārada, jālolo un visādā citādā veidā jācenšas to padarīt labāku un vērtīgāku. Lai to izdarītu ir jāstrādā, jāmācās un atkal jāstrādā, to veidojot no dienas dienā arvien labāku.

Par daudz lirikas un ūdens, jūs teiksiet?! Gan jā, gan nē. Atkal jau atkārtošos un teikšu ka, šis nav vieglas naudas pelnīšanas veids. Varbūt kāds tādu zina, tad padalieties. Tikai bez ruletes griešanas un azartspēļu variantiem, tas lai paliek sliņķiem un aplauzienu meklētājiem.

Tātad, šeit ir jāstrādā, bet, lai strādātu ir jāzina ko un kā darīt. Tie kuri zina, nu tie nemaz šo nelasa. Tie kuri nezina vai grib vairāk ko zināt, variet palasīt manus ieteikumus, vai, ja neticiet, tad iesaku reālu zināšanu bāzi.

Es arī šo savu blogu, kas saucas godīgs darbs internetā, varu uzskatīt par vienu no tādiem darba rīkiem.

Kā?

Lielā mērā to ko es šeit daru un par ko rakstu ir virzīts uz to, lai kāds ieinteresētais caur manu partnera saiti pievienotos šai grandiozai zināšanu bāzei un lieliskajai cilvēku komūnai, kuras vārds ir Turīgie Partneri vai Wealthy Affiliate (WA). Tādā veidā es nopelnu komisijas maksu. Šis gan ir viens no pavisam nedaudziem biznesa Win Win gadījumiem. Latviski sakot, vinnētāji ir abi. Kaut gan, mans ītenais darba rīks ir mana weblapa gpsnavigationsite.com

Es esmu WA jau apmēram pus gadu (šodien ir 2016.gada 15.februāris). Neesmu gan pilnīgi bez kaut kādām zināšanām uz šejieni atnācis, bet šeit iemācītais jau ir pārsvēris manu iepriekšējo 8-9 gadu pieredzi. Visu informācija, ko šeit esmu sniedzis un ar ko esmu dalījies, ir godīga un ne no plika gaisa izķeksēta.

Tas gan nenozīmē, ka nevar būt diskutējami jautājumi un spriedumi. Es arī visu laiku vēl mācos un kļūdos. Ražīgos strīdos rodas patiesība.

Gribēju pavisam īsi un konkrēti, bet sanāca atkal gari penteri, kaut gan varbūt tomēr kādam noderīgi.

Un tas ir mazāk nekā pus gada laikā

Lai būtu tuvāk tēmai, teikšu, ka man šeit jau ir tāds bariņš sekotāju. Daži ir tikai iebāzuši degunu lai paostītu un neko tālāk nedara, bet ir arī tādi, kuri seko man pa visu klapi un sāk jau reāli veidot savu weblapu. Man prieks par viņiem un, cik privātās sarunās zināms, kā arī redzams onlainā, sokas viņiem pavisam neslikti. Pat ar nelieliem, bet tomēr jau € rezultātiem. Un tas ir mazāk nekā pus gada laikā. Lieliski, varu iedomāties ko mani partneri teiks pēc gada, varbūt pateiks pat paldies (šutka).

Par nožēlu, bet ar to bija un ir jārēķinās, vairāki mani referāļi tā arī neko nav uzsākuši. Tur gan varētu būt arī objektīvi iemesli, bet, arī pēc manu WA kolēģu rakstītā, jāsecina, ka vairums šādi neturpinātāji un nedarītāji ir SLINĶI.

Jā, slinkums valda pār pasauli! Es kaut kur tādu esmu lasījis, vai redzējis to nesmuko saukli. Katrs mēs pats esam savas laimes kalējs (arī kaut kad dzirdēts).  Šis gan tomēr ir vairāk derīgs un patiess teiciens.

Tik daudzi mūsu līdzcilvēki gaužas par trūcīgo dzīvi, ka nevar Latvijā neko nopelnīt, švaki velkam galus kopā. Ārzemēs, tur gan ir labi, gandrīz vai Leiputrija. Bēgam uz īrijām un anglijām, zemenes lasot, laimi meklēt…blā,blā.

Vai ne tā? Jūtu, ka kāds sāk uzvilkties un mani pasūtīt d…t. Bet, ko tad TU pats esi izdarījis, lai nebūtu jāšmauc uz anglijām? Mācījies? Nebija laika un naudas…Meli-SLINKUMS!

Meli-SLINKUMS!

Lūk šeit ir iespēja.

 Sēdies pie datora un sāc rukāt! Kur vēl ideālāks variants.

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.