Pelnīt ar Darbu Internetā Nevar Tikai Slinkais

Kādu laiku neesmu rakstījis gan laika trūkuma dēļ, gan  varbūt vairs neredzot jēgas šeit to darīt. Gribēju arī nedaudz nogaidīt un paskatīties, kā mana mājas lapa kotējās Google.

bino.lv

Kaut vai ar, priekš Latvijas mērogiem, diezgan konkurējošā atslēgas vārdu „ darbs internetā“.slinkums

Kā jau samērā jaunai mājas lapai tas mēdz būt, vieta interneta meklētājos mēdz svārstīties, bet papildinot to ar oriģinālu nekopētu un atbilstošu saturu, tā paliek arvien stiprāka un stabilāka.

Esmu daudz maz apmierināts, variet paši pārliecināties.

Ja godīgi, tad vēlreiz atkārtošos, ka es šo Godīgs Darbs Internetā blogu, web lapu, mājas lapu vai vēl kaut kā citādi nosaucamu interneta vietni, izveidoju galvenokārt, cik varbūt neticami dažiem tas varētu likties, lai kādam tautietim (tei) mēģinātu palīdzēt,  darbojoties ar datoru un galvu, tas varētu uzlabot savus dzīves apstākļus.

Pelnīt internetā ar savu mājas lapu pilnīgi viennozīmīgi ir iespējams.

Jā, un vēl atkārtošos un neslēpšu, ka šādi arī cerot iegūt sev kādu labumu. Sev labumu. ne tikai tiešā naudas izteiksmē, bet arī palīdzības veidā no kāda cita.

Mēs katrs, kut kādā veidā un kaut kur, esam unikāls un zinošāks par citu kolēģi vai draugu vai partneri. Kopā darbojoties, bieži vien nemaksājot naudas izteiksmē ne centa, tiek iegūtas ļoti vērtīgas zināšanas vai palīdzība. Win-Win efekts.

Man ir konkrēts piemērs ar partneri,kurš caur manu lapu ir pievienojies Wealthy Affiliate University Premium kolektīvam. Kā tas izpaužas? Ta ļoti vienkāršs barters.

Es sniedzu, savas pieredzes un praktisko zināšanu iespēju robežās, palīdzību par ļoti konkrētiem jautājumiem saistītiem ar web lapas būvēšanas jautājumiem un SEO.

 Kaut gan tas un pilnīgi viss cits, ar šo saistīto, ir manis  slavdarbs internetainātajā Turīgo Partneru (Wealthy Affiliate) programmā, mācību iestādē vai universitātē. Varbūt labāk to varētu nosaukt par, Cilvēku kopienu, kuri ar godīgu darbu internetā vēlas nopelnīt, ne tikai kādu papildus ienākumu. Daudzi jau pelna naudu kā pamatdarbā, pametot, bieži vien neieredzēto 9-17 vergošanu cita onkuļa labā.

Tātad, es no sava WA partnera vai kolēģa saņemu pretī reizēm nepieciešamību pēc English languge  corrections, jo viņa zināšanas ir daudz akadēmiskākas par manējām. Jā, es iepriekš iztiku arī bez tām, bet ir momenti, kad, manuprāt, tas ir nepieciešams.

Starp citu Proofreading service (teksta labošanas pakalpojums, kuru veic cilvēki, ne dators) ir samērā dārgs prieks. Piemēra pēc, lai būtu priekštats, teksts ar 1000 vārdiem un 24 stundu gatavības termiņu, izmaksā ap $ 25. Labs bizness, vai ne. Īstenībā, jau nav nemaz tik vienkārši ar to biznesu, tur konkurence ir milzīga.

Tātad paši redziet, kāds izdevīgs barters.

Par to valodu, šinī gadījumā Angļu valodu, runājot. Zinu, ka kāds man var nepiekrist, bet nav tik briesmīgi arī, ja ir kādas akadēmiskas kļūdas jūsu tekstā. Šo valodu lieto tik plašā pasaules teritorijā ar ļoti dažādiem iesakņojošiem slengiem un pat vārdu dažādrakstību. Pateikt, ka tieši tas ir tas pareizākais vai nepareizs, ir ļoti grūti.

Es lietoju maksas Grammarly Premium pakalpojumu un labi zinu, ka tas neaizstāj cilvēku, bet esmu eksperimentējis ar copy paste kaut vai no Ney York Times. Rezultātā, pietiekami daudz, pat pareizrakstības, kļūdas tiek uzrādītas.Screen Shot 2016-04-15 at 04.38.41

Es ar šo galīgi negrasos teikt, ka ir jāignorē gramatika un pareizrakstība, tieši otrādi, ir jācenšas. Ne angliski runājošos, kā vairums no mums, bieži vien šis iemesls bremzē, arī man tā bija un arī vēl reizēm tā ir, bet es cenšos.

Kaut gan ir arī tāds fakts konstatēts, ka man ir daži, ļoti veiksmīgi Interneta Mārketinga pratēji un ievērojamas naudas pelnītāji, atdzinuši, ka „ accent in my posts sounds so cool“ (akcents manos rakstos izklausās ļoti forši). Tātad arī rakstītajam izrādās var būt akcents, ne tikai runājot.

…izņemot divus, pārējie ir nobremzējuši

Nu lūk, ar visu šo es gribēju pateikt to, ka caur manu lapu ir samērā daudz cilvēki skatījušies manis minēto, tiešām vienreizējo apmācības un zināšanu bāzi Wealthy Affiliate, bet, izņemot divus (2016. Gada 14.aprīlis) pārējie ir nobremzējuši.

Pieņemu, ka tam var būt dažādi iemesli.

Man gan visvairāk tomēr sliecas domāt, ka tā ir neticība. Neticība ne jau savām spējām, bet vairāk gan mūsu tautiešu nacionālā īpatnība vai, pat nezinu kā to apsaukt, ka visapkārt tiek tikai bīdīts fufelis. Tas nevar būt tāpēc, ka vienkārši nevar būt. Meli un dažādas afēras internetā ir uz katra soļa un tā tālāk.

Jā, meli un scami tiešām ir visapkārt un atšķirt un atsijāt tos no nemeliem kļūst arvien grūtāk.

Es jau samērā daudz šinī web lapā par to esmu rakstījis, tāpēc neatkārtošos, ja ir vēlme, tad pašķiriet atpakaļ.

1. Ar savu mājas lapu, vai wordpress blogu, pilnīgi 300% -tīgi var pelnīt iztikai un ne tikai;

2. Kā? Ļoti vienkāršoti. Atrodiet sev patīkamu un daudz maz zināmu nišu, rakstiet, rakstiet un rakstiet oriģinālus un interesantus rakstus par kādu ar to saistītu produktu, pierādiet, ka tas lasītājam ir nepieciešams, piedāvājiet to iegādāties. Agrāk vai vēlāk tas arī tiks izdarīts. Nauda jūsu kontā;

3. Mājas lapai ideālā variantā vajadzētu būt angļu valodā. Var jau arī latviešu vai krievu auditorijai, vai pat Ķīniešiem. Angliskajam variantam ir divi lieli plusi-plašs tirgus diapazons un Internet Mārketinga rīki (atslēgas vārdu meklētāji u.c.) galvenokārt ir un darbojas angļu valodai. Kaut gan eksistē arī citi. Latviski nu gan ir tā pavisam maz.

4. Strādāt jūs variet no pilnīgi jebkuras vietas, ja vien ir pieejams internets un dators.

5. Tas ir reāls grūts darbs. Nekāds sakars ar piena upēm un Eldorado, vai ruletes griešanas „nezaudēšanas paradīzi“.

Mācīšanās+Darbs+Mācīšanās+Darbs= €$€$.

Godīgs Darbs un Peļņa Internetā. Šeit nav nekā nesasniedzama, vienīgais kaitēklis var būt-SLINKUMS.

Lai Jums Veicas! Gaidu kādu ar kuru padalīties pieredzē.

P.S. Es gan, godīgi atdzīstos, nezinu, cik ilgi vēl veltīšu laiku šai latviskajai web lapai. Tas ir tomēr atkarīgs no tautiešu intereses. Lai nu kā, bet sakāmais „laiks ir nauda“ šinī gadījumā, ir īsti vietā. Mans īpašums gpsnavigationsite.com kļūst arvien nobriedušāks un sāk nest savus auglīšus. Tas prasa arvien vairāk laika, bet tās darbošanās sajūtas ir vienkārši neizsakāmi kolosālas, jo tu redzi reālus, taustāmus rezultātus.

 

5 Comments

 1. Aivars Sproģis

  Labdien!
  Cik nu varēju izlobīt angļu valodā, es sapratu, ka jūsu minētā Wealthy Affilate kopiena tiešām varētu būt lielisks palīgs darbojoties interneta mārketinga sfērā. Man ir samērā liels vilinājums pamēģināt. Nezinu, vai būšu spējīgs pievarēt valodas barjeru.
  Ja ir iespējams, gribētos uzdot tīri privātas dabas jautājumus.
  E-pasts jums uzrādīsies WordPress admin pieejā.
  Ceru uz sadarbību, bet es vēl šaubos.
  Ar cieņu Aivars S

  Reply
  1. Andrejs (Post author)

   Sveiks Aivar un, ja nemaldos, mēs jau esam sarakstījušies.
   Es domāju ka būs tā, ja tu tiešām vēlies nopietni pievērsties, pilniīgi viennozīmīgi reālam darbam, ar visiem no tām izrietošām sekām, internetā, tad tu sāksi to darīt. Wealthy Affiliate ir viena no onlainā atrodamām zināšanu un dažādu rīku godīgai bāzei. Man žēl to tautiešu, kuri nevar saņemties un pārvarēt slinkumu vai neticību. Var jau būt kādreiz sapratīs.
   Man arī nav saprotama mazo uzņēmēju ignorance pret tik lielisko iespēju sevi reklamēt un būt soli priekšā saviem konkurentiem neizmantojot Latvijā lielisko iespēju ar Hallo.lv.
   Es pat negribu neko te vairs komentēt. Man pašam sagādā baudu darboties un redzēt un sajust savas darbošanās rezultātu. Kaut kas tanī letiņā ir tāds..es pat nevaru noforumlēt…dikti patīk d..st uz citiem, gausties par sū..go valdību par krieviem par Eiropu par par, bet uz sevi pašu kritiski …nē es esmu kruts blā,blā…Fui

   Reply
   1. Jūlija

    Sveiki!
    Arī gribu pateikt, ka Jūsu raksti ir labi saprotami un patīkami iedrošinoši. Paldies.
    Noteikti mūsējiem kopumā ir grūti ar savu raksturu, bet ar laiku diemžēl/ par laimi cilvēki atsijājas- kas vēlas darboties pa īstam, kas ne tik ļoti.
    Pati studēju un, protams, cenšos atrast iespējas realizēt pasīvo(nosacīti) ienākumu iespējas, ne jau bez nopietnas darbības. Tikai mani attur interneta pārbagātība ar lietām, idejām un projektiem, jo liekas, ka- ja cilvēks gribēs, viņš atradīs. Un arī māc nelielas šaubas par to, vai man ir ko piedāvāt citiem cilvēkiem, jo visur ir tik daudz kā. Bet no otras puses, iedziļinoties konkrētos tematos ikdienā, arvien rodas jaunas problēmas..
    Jebkurā gadījumā vēlreiz paldies par informāciju
    P.S. Ironija, ka pie Jums nonācu caur bināras opcijas rakstu;)

    Reply
    1. Andrejs (Post author)

     Sveika Jūlija! LAsu tavu komentāru un nedaudz pat neticas, ka tomēr ir cilvēki kuri vismaz cenšas kaut nedadz iedziļināties lietas būtībā. No otras puses varu saprast tos, kuri ar neticību, dažreiz pat liekas ka ar tādu kā nicinājumu vai augstākstāvību, attiecas pret gandrīz jebko ko piedāvā internets kā naudas pelnīšanas iespēja. Lai nu paliek, tā ir mūszemes iemītnieku nacionālā īpatnība.
     Es nevēlos daudz atkārtoties jo manas domas, pārliecība un uzskati par darbu internetā, ir samērā plaši aprakstītas šinī weblapā, bet vēlreiz gribu apgalvot, pilnīgi reāla, stabila, ar laiku vērtību pieaugoša un vēl,vēl…nodarbošanās vai darbs ar par kādu tikai var sapņot. Kas ir vajadzīgs? Griba, galva, nebūt dikti slinkam, internets, dators, English un nedaudz sākuma kapitāls, jo tas tomēr ir bizness un kaut kādi ieguldījumi jebkurā biznesā ir neizbēgami. Jā, aimirsu pateikt, ka pacietība un neatlaidība un spēja nepadoties pirmajām neveiksmēm, kuras īstenībā nav neveiksmes, bet gan rūdījums un ieguldījums jūsu biznesā.
     Nu kaut kā apmēram tā es atbildu uz tavu komentāru, un būšu priecīgs redzēt tavu vārdu Premium Members sarakstā.
     Nepadodies un vismaz pamēģini, kā jau rakstīju, var iesākt bez jebviena €.

     Reply
 2. Gatis

  Sazinieties ar mani, man jums ir interesants piedavajums.

  Reply

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.