Mājas Lapu Izveide

Jūs vēlaties izveidot savu mājas lapu? Es varu palīdzēt.
Lai darbotos interneta biznesā ir vajadzīgi kaut kādi rīki un, pats galvenais, ir nepieciešams kur tos rīkus pielietot. Ir nepieciešama interneta vietne (man šis latviskotais apzīmējums nepatīk, lai man piedod latvju valodnieki) es turpmāk lietošu web lapa vai mājas lapa. Tātad WEB LAPA, tas ir jūsu īpašums un, cik tas būs vērtīgs, ir atkarīgs no tavas prasmes, reizēm intuīcijas, bet, galvenokārt, no ieguldītā DARBA, kas šī ĪPAŠUMA vērtību pastāvīgi palielinās.

smēķēšanu, šo nekam nederīgo un reāli kaitīgo IERADUMU

Tātad, ir vajadzīgs veidot šo īpašumu no pašiem pamatiem. Tie, kuri zina kā veidot savu interneta mājas lapu, variet iet uzpīpēt, nē, labāk nepīpēt, bet ievilkt svaigu gaisu, jeb padzert kafiju. Es smēķēšanu, šo nekam nederīgo un reāli kaitīgo IERADUMU, nometu 8 gadus atpakaļ, tieši ap to laiku, kad sāku kaut ko lūkoties interneta naudas pelnīšanas virzienā.

Lai izveidotu savu interneta īpašumu, web lapu ir nepieciešams dot tai vārdunamecheap

Es mēģināšu ļoti populāri un vienkārši sniegt sākuma informāciju tiem, kuri ir pilnīgi iesācēji. Lai izveidotu savu interneta īpašumu, web lapu ir nepieciešams dot tai vārdu (domain name) un iegādāties to, nu, kaut vai Namecheap vietnē. Tad ir nepieciešams Hostings (hosting), tā ir vieta kur jūsu mājas lapa tiks glabāta un efektīvi uzturēta, lai cilvēki varētu apmeklēt jūsu gara darbu. Ja ar to esat tikuši galā, tad jau var teikt un uzskatīt, ka pamats ir ielikts. Kā jau minēju, tas ir jūsu biznesa pamatakmens un, dabiski, ka, lai to būvētu, ir nepieciešami ieguldījumi.

Daudz nefleitējot, teikšu ciparus. Lai kļūtu par domēna īpašnieku es ieguldu apmēram 10€ gadā par vienu domēnu, bet par hostingu agrāk maksāju ap 30€ mēnesī. Dažs varbūt uzreiz nopūtīsies un nodomās, še tev nu bija, vēl nekas nava, bet jau tāda nauda jātērē. Es šim nopūtienam gan piekrītu, gan arī varu argumentēt.

normāls hostings nav bezmaksas.

Kā jau minēju, biznesā galīgi bez jebkādiem ieguldījumiem € vai $ izteiksmē NEIZTIKT, bet naudu ir jāskaita, no katra centa veidojas dolārs vai eiro. Par hostingu es agrāk maksāju tik daudz tāpēc, ka man bija daudzas web lapas (kopā ir bijušas ap 100) un, ja ir nepieciešama tikai viena vai divas, tad šis cipars var būt arī tikai ap 10€ mēnesī, bet, jebkurā gadījumā, normāls hostings nav bezmaksas.

Godīgi atdzīšos, ka neesmu neviena .lv domēna īpašnieks un, tāpēc negrasos spriest arī par Latvijas hostinga kompāniju servisu. Kaut gan, domāju, ka ir arī Latvijā okei. Man ir bijusi tikai viena saskaršanās ar vietējiem. Mani palūdza šo to palabot WordPress lapā, bet es līdz šim neesmu guvis panākumus, nevaru updeitot ne spraudņus (plugins), ne daudz ko citu, jo pastāvīgi lec kļūda 500 –Internal server error, bet kontaktējoties ar hostinga darboņiem pie pozitīva risinājuma netiku.

web lapas pilnīgi par brīvu

Es nedaudz gribu nomierināt tos, kuri nevar vai negrib tā uzreiz tērēt naudu. Es nepārmetu šiem cilvēkiem par to, tā ir normāla un dabīga cilvēka reakcija un vēlme. Ir iespēja izveidot savas web lapas pilnīgi par brīvu, nepārklausījāties, pilnvērtīgus, darbojošos ar visiem pamata aksesuāriem veidotas uz WordPress platformas strādājošu interneta vietni un piedevām par hostingu jūs maksāsiet „0€”.

wealthy affiliate website building

Skan neticami un izklausās, ka ķeru muļķus un spraužu jaunajiem batonus ausīs. NĒ, šis nav tas gadījums un, lai to pierādītu jums tikai ir jānospiež uz šo, pilnīgi ne ar ko neriskējot. Nu nevaru, bet varbūt nemāku, es jums pierādīt savādāk. Šoreiz ir vienkārši jānotic.

Dažs labs varbūt aizdomīgi vīpsnā, jā, gan jau kaut kas man par to būs, ka es tika ļoti spiežu jums uz to. Jā, taisnība, ja nu gadījumā jūs kļūsiet pa Wealthy Affiliate Premium member, tad tiešām man varbūt nāks komisijas nauda par to, ka esmu jūs iesaistījis šinī, nebaidos tos vārdus, LIELISKAJĀ un visādi citādi perfektajā vietā, kur BŪT, lai gūtu reālus panākumus Interneta biznesā. Un atkal atkārtošos, Jūs varat darboties cik ilgi vien vēlaties ar lielisku apmācības programmu un diviem brīvām web lapām.

Wealthy Affiliate (WA) nav SCAM jeb BLEFS. Es tomēr par šiem astoņiem gadiem esmu sastapies ar tik daudziem viltus Super piedāvājumiem, kad pilnīgi droši varu apgalvot, ka šis nav tas gadījums. Runājot par tiem saucamajiem SCAM programmām un citādiem piedāvājumiem. Negribu būt negodīgs pret daudziem to autoriem, jo bieži vien tur arī ir daudz kas noderīgs un, lai to izlobītu ir jāiziet klupšanas un, reizēm sāpīgu, € izdevumu ceļš.

Lai nu paliek pašreiz tas WA, bet kā tad ar weblapas veidošanu WordPresā? Kas tad īsti ir jādara un kādiem kritērijiem būtu jāpievērš uzmanība, lai izveidotu, pēc iespējas labāku, dzīvotspējīgāku un visādi citādi labu mājas lapu?

==>Skatīsimies šeit ko es Jums varu ieteikt<==

2 Comments

 1. Agnis

  Vienkārš un loģisks procesa prārskats 🙂 Par tām bezmaksas wordpress lapām gribu gan piebilst, ka ar to pielāgošanu tā švaki var iet. No pieredzes tas, ko tu noskaiti WP tēmā galīgi nebūt nebūs tas ko tu dabūsi savā lapā kā gala rezultātu. Plus daudzām wp bezmaksas tēmām ir tik radoši rakstīts kods, ka veicot pielāgojumus un instalējot paplašinājumus daudz kas mēdz nobrukt….un ko tad.
  Ja mēs te runājam par naudas ekonomiju lapas izveides procesā, tad labāk iesaku lietot mozello vai analogu page builder rīku. Ar tādiem kods nenobruks (bet pielāgosāna pakļauta ierobežojumiem). Un ja tomēr gribas pašam savu perfekto lapu izcept, turklāt uz WP platformas, tad labāk tomēr nepažēlot tos 40-60$ un nopirkt profesionāli nostrādātu lapas sagatavi.

  Reply
  1. Andrejs (Post author)

   Sveiks Agni un paldies par komentāru. Droši vien tavam teiktajam var piekrist un tā kādreiz arī var notikt ka kaut kas nobrūk. Es galīgi sevi neuzskatu par developeri un ar kodiņu rakstīšanu sevišķi neaizraujos. Es savas darba lapas esmu gandrīz vienmēr taisījis WP un desmit gadu laikā līdz šim nekas nav nobrucis. Man īstenība nav īpaši svarīgs vizuālais bet gan saturs kas patiksies G. Es domāju, ka arī „Ilzīte“ no blakus frizētavas arī gribētu savu štelli pareklamēt be FB vai Draugiem vietnes. Nedomāju, ka viņai sagādās īpašas grūtības to izveidot kādā no Word Press tēmām un bez sevišķiem €€ ieguldījumiem. Piekrītu, ka ir maksas tēmas, kas kaut kā ar kaut ko labāku izceļas. Katram savs.

   Reply

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.