Iespēja Reāli Pelnīt Internetā Neraizējoties par Investēto Naudu

Šodien internetā tiek piedāvāts liels daudzums iespējas kā kļūt bagātam. Cik no šiem piedāvājumiem ir dzīvotspējīgi, godīgi vai droši?

Pareizi, arī es tā domāju un, daudzo aplauzienu rūdīts, reāli arī zinu, ka vismaz 90% ir, vai nu pilnīgi nederīgi, vai daļa no „vieglas naudas“  iespējām internetā ir samērā riskants pasākums.

Es jau interneta mārketinga lauciņā darbojos apmēram desmit (10) gadus un, lai arī nepretendēju uz „guru“ statusu, šo to esmu iemācījies un dažu labu sviedru lāsi noripinājis.

Arī Ferrari man nestāv pie mājas durvīm, kā nereti pseido eksperti sevi prezentē. Nav jau arī tā ka galīgi nekas taustāms nav bijis. Ir pat bijuši momenti, kad pavisam gribējies mest flinti krūmos, bet, godīgi sakot, bija žēl un stulbi neizmantot to bagātību, kuru šo gadu laikā biju uzkrājis.

 Bagātība šeit ir domāta “ZINĀŠANAS”. Es pavisam nenožēloju to naudu, kura tika iztērēta dažādu programmu un rīku iegādei, kā arī neskaitāmām dalības maksām, lai piekļūtu resursiem. Tas viss tiek uzskatīts par ieguldījumu biznesā un to nevar vērtēt kā nelietderīgi iztērēti līdzekļi.

Lielāko daļu laika no darbošanos onlainā esmu veltījis ar Interneta Marketinga saistītiem projektiem un, ja konkrētāk, dažādu weblapu izveidei, lai piesaistītu apmeklētājus ar mērķi nopelnīt. Sākumā, arī tagad nedaudz, tas bija Google AdSense, bet nu jau vairāk nekā divus gadus lielāko laika daļu veltu veidojot un pastāvīgi papildinot savu  internet vietni GPSnavigationsite.com un arī šo weblapu kuru jūs pašreiz lasiet.

GPS lapa galvenokārt ir domāta kā Amazon online megaveikala partnera vietne (Amazon Associate), kur cilvēki iegādājas visdažādākās lietas un pakalpojumus. Ar partnersaišu integrēšanas starpniecību savā vietnē Amazon atvēl mainīgu procentuālu daļu arī saviem partneriem, tātad arī man kas atlec.

Šis projekts jau ir samērā nobriedis un weblapas kontā ir jau ap simts rakstu un apskatu par dažādām ar GPS navigāciju saistītām tēmām. Galvenokārt informācija ir domāta, un atslēgas vārdi pielāgoti ASV, Kanādas, UK vai citu angliski runājošu teritoriju publikai, bet ir arī pāris latviski veidoti raksti, kuri galvenokārt ir domāti kā informatīvais materiāls mūsu zemes apmeklētājiem.

Šo projektu es izveidoju pateicoties galvenokārt Wealthy Affiliate kopienas lieliskās platformas iedvesmots. Sīkāk par to variet apskatīt manos rakstos šinī lapā.

Daudzus droši vien interesē jautājums un atbilde „ Nu un kā tad sokas? “.

Sokas labi, mīnusos neesmu un priekš maizes ar sviestu sanāk.

Un, atkal pie klasikas. Nekas nenokrīt no gaisa, jārukā ir pamatīgi. Konkrētāk, jāstrādā bija vakar daudz vairāk nekā tagad, bet, tas ir pie nosacījuma, ja negribi pelnīt vairāk. Varētu, un izskatās ka arī tā darīšu, daudz laika vairs nepavadīt rakstot par un ap GPS tēmu, jo…?

 Pirmkārt.

Weblapa strādā, un kotējas ar apmēram divdesmit samērā konkurējošiem atslēgas vārdiem Google.com pirmajā desmitniekā. Tas piegādā vidēji ap 500 unikālus apmeklētājus dienā, kuri galvenokārt ir specifiskas informācijas meklētāji un neliela daļa kļūst par aprakstītās preces iegādātājiem, kas arī ir mans mērķis. Daļa apmeklētāju iegriežas arī no sociālajiem portāliem kā Facebook, Google+, Twiter vai Pinterest, bet, lai nu cik šo marketinga veidu nereklamētu un neslavētu, sevišķi praktisku labumu es nejūtu. Var jau būt, ka ir vairāk pie tā jāpiestrādā. Ja cilvēks meklē, piemēram, „GPS for ATV Trails“ vai „darbs internetā“, tad tas jau ir potenciāls pircējs vai informācijas meklētājs.

Tas gan nenozīmē, ka ir pilnīgi jāpamet lapas uzturēšana un atsvaidzināšana. Īstenībā, lai izpatiktu Google botiem (roboti, kuri ik pa laikam apskata jebkuru interneta vietni un bīda uz augšu vai leju meklētājā), es varu daudz jaunu aprakstu vairs nerakstīt. Satura papildināšanai un botu apetītes apmierināšanai man pietiktu ar apmeklētāju komentāriem un atbildēm uz tiem. Kaut gan idejas un lieliski atslēgas vārdi man ir daudz, un pa pāris rakstiem mēnesī laiks, tā kā būtu jāatlicina.

Un otrkārt.

Gribas aizbraukt uz sapņu salu Bora Bora.

Brauc, jūs teiksiet. Nu ja, bet tālāk par Horvātiju pie pašreizējiem apgriezieniem diez vai sagrābstīšu. Kaut gan labprāt tur vēl atgrieztos. Šovasar tur ar visu ģimeni pabiju. Variet palasīt šeit

Tātad ir jāmeklē papildus iespēja manu sapņu salas vēlmju apmierināšanas realizēšanai. To arī nedaudz esmu sācis īstenot izveidojot jaunu mājas lapu. Apzinos, ka līdz reāliem pirmajiem $$ paies laiks, nu tā ap mēram ap pus gadu, atkarībā no ieliktā darba un laika, kura vienmēr ir par maz.

Neslēpšu, ka šad tad arī papētu citas „pelnīt internetā“ iespējas, bet, pieredzes zilumu apdauzīts, esmu ļoti piesardzīgs un iemācījies samērā labi saredzēt blefus, nebeidzamos atkritumus. veltus piena upju solījumus un piedāvājumus, ar kuriem internets ir pārpildīts.

Ļoti grūti, pat neiespējami, visu skaidri izanalizēt tāpec risks pastāv vienmēr, bet, kā jau ziniet..„kas neriskē, tas ….“. Nu paši ziniet kas tālāk.

Piemēram, nesen man tika piedāvāts palūkoties ļoti strauji augošās kriptovalūtas Bitcoin un to atvasinājumu virzienā. Papētīju, bet nolēmu, ka tas nav mans. Ne tāpēc, ka tas būtu scams, blefs vai, ka ar tā iegādi, rakšanu (mining) vai kā citādi teorētiski nevarētu kādu laiciņu pelnīt.

Tāpēc, ka man ir žēl ieguldīt šinī virzienā laiku un līdzekļus, jo garantijas, ka tas burbulis reiz neplīsīs, nav nekādas. Variet palasīt kaut vai šeit un tie, kuri uzskata sevi gudrāku par Forbes analītiķiem, Uz Priekšu!

Tā kā akadēmiskās ekonomiskās vai kādas citas finanšu zinības man nav (uz LV akadēmisko zināšanu un vērtību reālo pielietojumu interneta naudas pelnīšanas lauciņā es raugos ar samērā lielu skepsi), es griezos pie mātes Googles.

Ko es atradu un pie kāda slēdziena nonācu?

Tātad, ja jau jūs šo lasāt, tad mazāk vai vairāk esiet meklējuši internetā informāciju par darbu internetā vai kā pelnīt internetā no mājām.

Katram konkrēti iemesli varbūt nedzudz var atšķirties, bet neatklāšu Ameriku ja teikšu, GRIBU DZĪVOT NEVIS TIKAI IZDZĪVOT!

Varbūt esiet galīgā izmisumā sakarā ar darba zaudēšanu. Daudzi vienkārši nav apmierināti ar savu esošo finansiālo stāvokli, jo mūs zemē reti, kur var godīgi pelnīt, lai nebūtu jāvelk no algas līdz algai. Un, kāpēc arī jums nebūtu tāda sapņu vīzija kā atpūsties Bora-Bora vai Maldīvu paradīzes bungalo?

Kādas tad ir iespējas, iespējas finansiālai neatkarībai un plaukumam?

Sāksim ar to, kas vairumā tomēr cilvēkiem ir-Darbs.

Lai nu kā, bet tomēr galīgi par bezdarbu tā kā nevarētu sūdzēties, bet…? Bet jūs tiešām domājiet ka pat jūsu esošais darbs ir tik stabils un, ka vienā gaišā dienā jūs netiksiet uzteikts? MUĻĶĪBAS!

Kā piemēru es varu minēt savu pašreizējo darbu. Neminēšu konkrēti kurš, bet skaitās viens no lielākajiem darba devējiem LV un arī algas ir salīdzinoši, mūs zemes mērogos, ciešamas.

Pavisam nesen notika mākslīgi radīta restrukturizēšanās, kā rezultātā daļa darbinieku pārgāja uz meitas uzņēmumu. Tur rokas šiverīgiem zēniem un meitenēm bija un ir vairāk atraisītas  un, ar uzņēmuma darbības efektivitātes paaugstināšanas un optimizācijas saukli uz lūpām, biežāk gan uz papīra, daļa darbinieku vispār tika atlaisti, bet daļai tika radīti tādi apstākļi, ka par finansiālo un morālo apmierinātību  atliek tikai sapņot.

Pieņemsim, ka jums (varbūt arī man) tomēr ir paveicies un dienas darbs ir nodrošināts līdz, nu vismaz līdz pensijas laikam. Es nedomāju, ka šo lasa dažnedažādu kantoru valžu locekļi un citi locekļi, kuri, šādi vai citādi, saņem par sēdēšanu, biežāk pat nesēdēšanu, četrciparu ikmēneša personīgā konta papildinājumu.

Nu un kāda tad ierindas Latvijas strādājošam ir nākotnes labklājības vīzija?

Kā jūs ar savu esošo algu, kaut vai, teiksim, pat ar 1000 EUR uz rokām, grasāties iegūt sev finansiālo neatkarību, nodrošināt saviem bērniem studijas, vai aizbraukt atpūsties, kur sirds vēlas. N e k ā!

Varbūt jūs esiet privātā biznesa īpašnieks. Forši, bet nez vai es gribētu 16 stundas dienā uzraudzīt savu biznesu un par kaut kādu atvaļinājumu tikai sapņot. Es jau nemaz nerunāju par visiem zināmo kantoru neizsīkstošo apetīti privāto biznesiņu lauciņā. Par 16 stundām varu teikt pilnīgi droši. Mans klasesbiedrs ar savu neatlaidīgu un darbu ir viens no pašmāju miljonāriem pārtikas rūpniecības biznesā. Viņš 6-os atbrauc uz savu fabriku bet agrāk par 8-iem vakarā nebrauc mājās.

Pieņemu, ka ir arī biznesmeņi, kuri tik dikti neiespringst un tomēr ceļo, arī tādus zinu. Bet, pat laiski sūcot kokteili pludmales bāriņā, viņš ir sava biznesiņa ķepās un jebkuru momentu var nākties nervozēt vai risināt dažādas problēmas.

Jebkurā gadījumā, privātā biznesa īpašnieks, ja pats personīgi nestrādās, tad viņš reāli pārtrauks pelnīt naudu. Un vēl, lai reāli gūtu panākumus savā biznesā jums ir, kā jau minēju, jātur pastāvīgi pirkstus uz pulsa, jums ir jābūt labiem un labākiem par jūsu konkurentu, lai noturētos uz haizivīm pilnās biznesa vides dīķa virsmas.

Privātā biznesa sakarā vēl viens secinājums. Pieņemsim jums tiešām ir laba ideja, zināšanas un griba izveidot kādu ražošanas biznesu, bet, bet vai nauda šim pasākumam jums ir? Ja ir, tad jūs šo nelasiet. Visticamākais, ka nav. Rakstīsiet biznesa plānu un ņemsiet kredītu bankā. Jā, tas ir variants, bet cik un vai ir kāda garantija jūsu nākotnes finansiālajai neatkarībai, pat ļoti veiksmīgai šādai finanšu piesaistei? Ļoti šaubos.

Aizņemties no radiem vai draugiem? Labo attiecību sabojāšana gandrīz vai neizbēgama, un, kurš jums mūsdienās aizdos tāpat vien kaut vai 10 tūkstošus?

Ir tāds teiciens; „Ceļš, lai tiktu pie lielas bagātības, ved tikai caur pasīvā ienākuma palīdzības.“ Ir jārada pasīvā ienākuma avots un vari baudīt un dzīvot sev. Tātad jāinvestē nauda, lai radītu šādus avotus.

Kur tad vislabāk investēt savu naudu?

Nevienam nav noslēpums, ka šodien tiek piedāvāts neskaitāms daudzums dažādu vieglas naudas gūšanas iespējas ar milzu peļņas garantējumiem uz lielākiem vai ne tik lieliem  procentiem. Cilvēki ir vīlušies, sāpīgi zaudēta gan iekrātā gan varbūt meža pārdotā nauda ar nolūku ātri uzlabot savu finansiālo stāvokli.

Daudziem Latvijas un arī kaimiņzemju cilvēkiem ir vēl svaigā atmiņā blēžu bandas, kas saucās “European American Prosperity Trust Corporation”, krāpnieciskais pasākums, kur tūkstošiem ieguldītāju palika ar garu degunu un vēl pēc gandrīz desmit gadiem nav attapušies un līdz šim maksā bankas aizņēmumu ar procentiem par neesošu pasākumu. Tas bija klasisks piramīdas (MLM) pasākums. Nu nevar būt iespēja pelnīt, ja pasākuma pamtā nav reālas finanses, bet tikai dalībnieku privātās iemaksas, kuras, nedaudz kādu pabarojot un iekāardinot, agrāk vai vēlāk vienkārši izbeidzas. Piramīdas virsotne, redzot, ka vairs nebūs ko apakšējiem maksāt, vienkārši savāc to kas ir palicis un pazūd.

Tādu kantoru ir kļuvis vēl vairāk un, neskatoties uz to ka cilvēki arvien aizdomīgāk un rūpīgāk skatās un izvērtē šādus piedāvājumus, arī viltnieki ir kļuvuši izmanīgāki. Galvenokārt tas attiecas uz MLM vai tā saucamajām finanšu piramīdām. Neiedziļināšos detaļās, bet ilgtermiņā šādā pasākumā nevar gūt peļņu, bet cilvēkam ir grūti laikus iziet. Tas ir gandrīz kā atkarība azartspēlēs.

Kādi vēl ir tradicionālie naudas ieguldīšanas vai investīcijas varianti vai veidi, kur ieguldīt savus brīvos līdzekļus?

Uz šodienu tie ir:

Banka;

Paju un investīciju fondi;

Akcijas un obligācijas;

Uzkrājošā apdrošināšana;

Forex;

Hedge fondi;

Dārgmetāli;

Nekustamais īpašums;

Bizness.

Tātad, kādi desmit investīciju tirgus instrumenti, kuri pamatā tiek izmantoti.

Banka.

Vispopulārākais, drošākais (ir izņēmumi, kurus atkal mūs zemes ļaudīm negribas atcerēties, Banka Baltija krahs) un stabilākais ieguldījumu veids. Vai tas ir izdevīgs naudas ieguldījuma variants? Ne pavisam ne. Visi mēs mākam skaitīt un to procentu peļņu, kura ir termiņa beigās, bieži vien  ir noēdusi inflācija. Un vēl, pastāvīgi uzpeldošās krīzes var nogremdēt jebkuru banku, lai cik stabila pašlaik tā arī neliktos.

Paju un investīcijas fondi.

Parastam mirstīgajam pašam tur nav ko darīt sakarā ar samērā sarežģīto un speciālo zināšanu nepieciešamību. Paju administrēšanu ir saistīta ar papildus izdevumiem. Investīciju fondu kompānijas arī ir samērā ierobežotas ar dažādām likumdošanas normām. Bieži vien tirgus kraha rezultātā jūsu kapitāls nav aizsargāts. Turpretim  privātajam investoriem ir daudz vieglāk manipulēt šādās situācijās, jo viņu rokas nav saistītas ar dažādām likumdošanas normām.

 Vēl viens faktors, kas liek samērā uzmanīgi raudzīties paju un investīciju fondu virzienā ir. Kā jau augstāk minēju, dažādu mahinatoru un shēmotāju izveidoti slazdi uzdodoties par šādu kompāniju. Praksē reālie šādi fondi nemaz netiek īpaši reklamēti. Tas ir samērā slēgta loka pasākums, jo neviens jau īpaši negrib dalīties ar savu peļņu.

Akcijas un obligācijas.

Viens no visperspektīvākajiem investīciju veidiem, bet samērā ilgs ceļš līdz peļņas gūšanas labumiem. Nepieciešamas profesionālas zināšanas. Obligācijas ir kaut kas līdzīgs ieguldījumam bankā un nosaukt to par pietiekošas peļņas gūstošu ieguldījumu ir samērā grūti. Šis vairāk ir kā naudas saglabāšanas nevis pelnīšanas instruments.

Forex.

Forex ir spekulācija ar dažādu valstu valūtām. Piemēram jūs nopirkāt 100 EUR pa 115 $, bet pēc kāda laika šos 100 EUR pārdevāt par 140$. Tātad uz šo darījumu jūs nopelnījāt 25$. Darījumi tiek veikti ar valūtas pāriem un, tā svārstības ietekmē ļoti dažādi faktori, pat, piemēram, ASV lauksaimniecības ministra ziņojums par gaidāmo apelsīnu ražu, var izraisīt samērā lielas svārstības dolāra kursā attiecībā pret citām valūtām. Nerunājot nemaz par pastāvīgiem lokāliem militāriem konfliktiem.

Šo ieguldījumu veidu var nosaukt par ienesīgu tikai tad, ja jūs pats ar to nodarbojaties un tirgojaties ar valūtu. Lai to darītu, ir nepieciešama liela pieredze, zināšanas finanšu tirgos, brīvi pārvaldīt angļu valodu un, kas ir ļoti svarīgi, dzels nervi un griba.

Cilvēki, kuri ir kļuvuši bagāti ar Forex ir pavisam nedaudz, bet tie kuri ir aplauzušies (es tai starpā) ir miljoniem. Neticiet pasakām, kurus stāsta maksimas pārdevēja Anniņa, apgalvojot, ka pametusi darbu lielveikalā un sāka spekulēt foreksā, rezultātā kļūstot Land Rover Vogue īpašnieci.

Uzkrājošā apdrošināšana.

Neiedziļinoties detaļās varētu teikt, ka varbūt jūs variet kļūt bagāts vecumdienās, ja vien izvilksiet līdz termiņa beigām.

Hedge fondi (Hedge Fund)

Tas ir privāts investīciju fonda modelis, kurš nav ierobežots ar kaut kādiem normatīviem regulējumiem, vai ir ļoti minimāli. Tas ir pieejams ierobežotam dalībnieku lokam un, tos administrē profesionālas institūcijas. Cik man zināms, ka pat ofšoru Hedge Fondu minimālas iemaksas ir 100000$, tātad, garām.

Dārgmetāli.

To nevar uzskatīt par pašu izdevīgāko investīcijas veidu, neskatoties uz to, ka pēdējos gados zelta cena ir augusi. Lieta ir tā, ka zelts bieži vien tiek izmantots kā palīglīdzeklis lai pārvarētu krīzi. Investori izved savus līdzekļus no akcijām un citiem finanšu instrumentiem un iegulda tos zeltā, zelta cena ceļas. Līdzko krīze ir beigusies, investori meklē izdevīgākus naudas ieguldīšanas veidus, zelta cena krītas.

Nekustamais īpašums.

Tas vienmēr ir bijis izdevīgs naudas ieguldīšanas veids. Nekustamā īpašuma cena parasti arī nekrītas un to ir pat izdevīgāk izīrēt. Bet šeit ir viens samērā liels BET. Tam ir vajadzīgi samērā ievŗojami naudas līdzekļi. Tātad neder, ja vien jums opaps nav atstājis mantojumā lielmāju Vecrīgā vai zemes pleķi Rīgas Daugavas krastā. Šis nekādā gadījumā nav naudas pelnīšanas vai ieguldīšanas sākuma stadijas pasākums.

Katram no apskatītajiem finanšu ieguldīšanas instrumentiem ir sava riska pakāpe un, atkarībā no tā, arī peļņas procenti ir dažādi. Jo lielāks risks, jo lielāka var būt potenciālā peļņa.

Izvērtējot riska un peļņas attiecības, visizdevīgākais veids, kur investēt naudu, ir BIZNESS. Tā popularitāte investoru vidū pastāvīgi aug.

 Kāpēc?

Tas ir dzīvotspējīgs un ar maksimāliem neierobežotiem profitiem, piemēram, dažādi startapi (start-up). Bizness vienmēr var ienest vairāk peļņas salīdzinājumā ar citiem investīciju ieguldījumu instrumentiem. Tas ir elastīgāks un izturīgāks pret krīzēm. Bizness var nest ļoti lielu peļņu. Kā piemērus var minēt Skype, Google, Facebook un citi.

Šodien gudrie un spēcīgie investori jeb kā viņus dēvēt Biznesa Eņģeli, jeb Angel Investors vai Business Angels arvien vairāk investē startapos (start-up).

…labi tiem kuriem ir nauda, bet ko darīt cilvēkiem, kuri grib kaut ko uzsākt, bet nav brīvu līdzekļu, lai investētu biznesā.

Daudzi var prasīt, labi tiem kuriem ir nauda, bet ko darīt cilvēkiem, kuri grib kaut ko uzsākt, bet nav brīvu līdzekļu, lai investētu biznesā.

Teiksim tā, jūs variet investēt laikā un zināšanās, kas īstenībā pat neprasa sevišķus finansiālos līdzekļus.

Šodien mēs varam būt pateicīgi tam ka eksistē tāda lieta kā INTERNETS.

Šeit es arī esmu pietuvojies tēmai un praktiskajai lietai uz ko es mēģinu vest.

Kā cilvēks, kurš nav bezcerīgi iegrimis apātijā un neizbēgamās trūcības žņaugos, var ieraudzīt gaismu beznaudas tuneļa galā un, ne tikai tuvā nākotnē aizmirst par neapmaksātiem rēķiniem, bet arī paēst pusdienas Vincentā un pat nopirkt māju Kaltenes akmeņkrastā?

Darbs mājās ar internetu var kļūt par patīkamu pasākumu, jo rezultāti, finansiāli rezultāti, būs turpat blakus jūsu ofisa virtuālajā seifiņā.

Šī niša vēl ir samērā neaizņemta, bet aizvien vairāk cilvēku ir sapratuši, ka ar interneta palīdzību jūs variet darīt lielas lietas.

Nevilkšu vairs garumā un teikšu, ka ir radīta lieliska online platforma, kur ikviens var kļūt ne tikai bagāts kļūstot par start-up investoriem, vai pasīvi tirgojoties biržā, bet kļūt par vai dažādu projektu īstenotājiem un daudz kas cits.

Kaut vai, piemēra pēc, tirgot Čikāgas Preču Biržā sākot tikai ar 50$ vai nu pasīvi vai ar signālu palīdzību.

Kāpēc es pieminēju Čikāgas Preču Biržu (Chicago Mercantile Exchange)?

Tā kā investīcijām ir nepieciešamas finanses, tad šis ir viens no galvenajiem avotiem, kur šī nauda manis piedāvātajā iespējā, tiek iegūta.

Tas ir tikai viens piemērs un ne pats svarīgākais.

Šī ir vieta, kur ikvienam, ir dota iespēja pielietot savu kapitālu pat iesākot tikai ar nieka 25$, lai tas reāli nestu peļņu. Var likties smieklīgi tagad par to runāt, bet, kad jums būs nopelnīti 100000$, ko jūs ar to darīsiet?

Jā dzirdu ķiķināšanu un apsaukāšanos, bet no šiem pirmajiem simts jūs pēc gada variet mierīgi dabūt pus miljonu…

Ta labi, lai galīgi netiktu ierakts zemē un apmētāts ar virtuālajiem tomātiem, tad kaut ko taustāmāku.

Ko? Kam nav pacietības, skatieties šeit, bet nojaušu, kad lielākais vairums atkal mani pasūtīs un tā ir normāla sākuma reakcija. Ja nu tomēr ne, tad sāksim darboties, jo komandā to darīt ir vieglāk un ātrāk.

Nobeidzot šo ieskrējiena penteri, es gribu apgalvot vienu lietu.

…par desmit gadiem esmu iemācījies kā atšķirt viltus piedāvājumus no reālas lietas

Es ļoti ilgi pētīju šo piedāvājumu vai iespēju, vai vienalga kā to apsaukt. Esmu par desmit gadiem iemācījies kā atšķirt viltus piedāvājumus no reālas lietas, kuru, par nožēlu onlainā nav nemaz tik daudz. Tās parasti arī ne visai reklamē. Arī šī platforma ne visai aktīvi tiek publiski popularizēta, jo ir citi veidi kā piesaistīt dalībniekus.

No sākuma, neiedziļinoties, var izskatīties pēc kārtējās finanšu piramīdas, bet tie ir maldīgi pieņēmumi.

Tas ir CROWDFUNDING, jeb latviski tiek saukts par Pūļa Finansējums, pasākums. Tas ir Progresīvais Šūnu Marketings jeb PCM. Samērā jauna iespēja un sevišķi daudz informācijas populārā veidā pat nav pieejamas. Pat pierastās „spečuku“ nomelnošanas kampaņas grūti atrast.

Pateicoties internetam crowdfunding finansēšanas veids gūst arvien lielāku popularitāti un uz pašreizējo momentu sastāda ap 50 miljardiem dolāru.

Teikšu tā. Esmu uz 99% pārliecināts, ka darbojoties, es jau arī tur to daru, un, izglītojoties šeit, es būšu vinnētājos un, uz Bora-Bora lidojums, vairs nav tik nereāls. Īstenībā, zaudēt (finansiāli) neko īpašu pat nav iespējams.

Tiekamies pēc kāda laiciņa. Es vēl gribu padarboties tīri praktiski, lai būtu ko izskaidrot un varbūt arī atbildēt uz jūsu jautājumiem par lietu.

 

Ir pagājušas pāris dienas un, kā jau solīju, tiekamies virtuāli atkal.

Šo laiku esmu pavadījis ļoti aktīvi pētot gan pašu platformu, tās tehniskās iespējas, lielu lērumu cilvēku atskaites un un padomus. Tāpat izpētīju piedāvatos projektus.

Tātad. Neesmu atradis nevienu negatīvu atsauksmi. Ja arī kas ir šur tur pazibējis, tad tas galvenokārt ir saistīts ar paša konkrētā cilvēka neaktivitāti un lipīgās iegribas, ka  „viss tev pats iekritīs rokās“ pārliecību.

Ikmēneša biržas izdrukas, kuras tiek uzrādītas kā apliecinājums, it kā varētu noviltot, bet acu priekšā nopelnītos dolāriņus biržā, sorii te fufleis neiet cauri, to gan nevar.

Sākumā, rakstot un mēģinot jūs ieinteresēt šinī projektā, es biju domājis rakstīt jaunu penteri ar publiski pieejamām detaļām un niansēm kā un ko, ja kādu tas ieinteresēs, bet, papētot visu struktūru un darbības soļu, es atmetu šo ideju.

Kāpēc?

Pirmkārt, tāpēc ka visu izskaidrot labāk nekā tas ir izdarīts, jau esot par šī projekta biedru un piekļūstot ļoti lieliskajiem materiāliem, es nekad nevarēšu un arī tas nav mans mērķis. Tiem, ir kuri jau ir vismaz „Предстарт“ līmeņa ($25) biedri ir pieeja profesionāli izveiodotam virtuālajam offisam, kur iespējas un informācijas ir pietiekšas, lai tiktu skaidrībā par lietu.

Otrkārt.

Negribu, lai tie kuri reāli grasās nepalaist garām šo tiešām vienreizējo iespēju kļūt finansiāli neatkarīgam cilvēkam, neizdarītu nelielu kļūdu kuru izdarīju es pats. Tā varbūt manā gadījumā nav tik traģiska ņemot vērā tomēr manu, lai nu kādu, tomēr desmit gadu pieredzi interneta marketinga jomā.

Mana kļūda, nu jau neizlabojama, bija tā, ka es, lai piekļūtu platformai, piereģistrējos pa taisno caur weblapu, ne caur kolēģa partnersaiti. Tādējādi, es savā ziņā nedaudz uzmetu cilvēku, kurš man šo iespēju parādīja, bet pats galvenais, manā gadījumā mans uzaicinātājs un referers ir viens no kompānijas vadītājiem. Varētu sacīt, nu tas taču ir labi, bet, vismaz pagaidā, es izjūtu neērtības. Visticamākais ar lielo aizņemtību neviens no maniem uzdotajiem jautājumiem un neskaidrībām nav atbildēts. Nav ne mazākaš jausmas, kur es esmu viņa struktūrā utt..

Ir jāveido komanda ar zināmiem cilvēkiem, jābūt reālai iespējai komunicēt. Mūsu gadījumā latviski, jo, pieņemu, ka dažs varbūt var palaist garām valodas barjeras iespējamās nianses.

Tā kā laipni lūdzu komandā.

Šur tur virtuāli dzirdu, dabiski, ka viņš vēlas visus dabūt tikai sev, zinām tādus sprusktiņus blā, blā.

Ja pilnīgi godīgi, tad es jau sev nepieciešamos trīs cilvēkus esmu dabūjis un pārējie potenciālie tiks piedāvāti tiem kuri galīgi nevar.

Es šeit detaļas meizklāstīšu, bet ir pierādīts un dzīvē jau realizēti projekts Maratons jeb Zelta Šuna (Золотая Сота).

Ticiet vai ne, bet tas ir 100000$ deviņos mēnešos.

Pasakas un batons?

Pagaidām nobeidzot teikšu tā, ka nav batons.

Es esmu pārliecināts ka tas ir reāls pasākums ievērojot visus noteikumus un disciplīnu, kuri nemaz nav tik daudz.

Finanšu ieguves un reālas naudas avots šinī gadījumā ir Chicago Mercantile Exchange (Čikāgas Preču Birža), kura starp citu jau eksistē no 1874. gada un ir pārdzīvojusi ne tikai krīzes un karus, bet ir viena no vis vis biržām pasaulē.

Par to laika periodu, deviņi (9) mēneši varbūt varētu padiskutēt. Tas ir izskaitļots un reālicipari to apliecina pie noteiktiem apstākļiem un biržas brokeru darbības rezultātiem ( īstenībā, cik papētīju, tad biržas peļņas procenti pat ir ņemti nedaudz zemāki nekā reālitātē ir).

Jā un vēl. Šinī maratona iespējā ir jāizvelk no maciņa tikai 128 amerikāņu naudiņas vai EUR, vai RUB, vai pat kripto bitcointu ekvivalnets.

Tas ir jāizdara tikai VIENU REIZI!

Tātad, pilnīgie pesimisti, vai tiešām tā ir tik milzīga nauda, lai vismaz nepamēģinātu? Lai nepacenstos rast iespēju parādīt trīs pirkstu kombināciju savam pretīgajam šefam, kurš jau gadus piecus nav tev pielicis ne kapeiciņu pie tā jau grašu aldziņas, lai kā tu nebūtu lūdzies un centies.

Cienītās dāmas, jaunkundzes, kungi un jaunskungi, Nu nav jau dzīvē viss tikai pelēks un melni krāsots. Nav visur apkārt blēži un krāpnieki. Es jums silti iesaku pamēģināt, ielogojaties caur manu linku, tas neko nemaksās. Sakontaktējaties ar mani. Jūs redzēsiet manu īsto vārdu un uzvārdu, telefona numuru kas ir īstāks par īstu man jau gadus divdesmit. Mēģināšu jums apskaidrot dzīvajā, pat kafijas randiņu varam sarunāt. Kur es likšos. Ja nu tomēr tas būs tas 1% iespējamīnas blefa pasakums, nu ko, nekas dzīvē un it sevišķi biznesā nav simtprocentīgs.

Vēl nekādi nevaru nobeigt šo rakstāmo. Uz jautājumu, kurt tad es ņemšu tos trīs (gribētājus)? Ņemsiet gan, tikai nesāciet savu darbošānās, vai pat uzreiz flinti krūmos mešanu, ar šādu uzstādījumu. Galu galā, ja nu tāda galīgā neesamība radīsies (tas gan praksē ir pie pilnīgas bezdarbības vai bezsamaņā guļot uz slimnīcas gultas), tad pārējie komandas locekļi piespēles savējos, kuri būs pāri viņu trīs obligātajiem. Šūnu sistēma un bonusi ir tā izveidoti, lai šāda rīciba būtu izdevīga.

Uz priekšu!

Man jau nu dikti, bez Bora-Bora zilajām lagūnām, patīk pāris vilinoši objekti Kaltenes akmeņainajā jūrmalā.

 

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.