Ātrie Kredīti, Apdomīgi Izvērtējot, Iespējamais Finanšu Avots Topošajam Biznesam.

Šoreiz gribētos nedaudz izteikt savu skatījumu uz tik populāru Latvijā un arī citviet pasaulē internetā risināmo naudas lietu kā ātrie kredīti jeb ātrie aizdevumi internetā.

Vai ātro kredītu naudas līdzekļi var būt par atspēriena rīku finansiālajai neatkarībai

Kādu laiku neesmu papildinājis savu, weblapu ar jaunu saturu, bet, neskatoties uz to, tā samērā stabili, turas Google pirmajā desmitniekā. Tas tikai vēlreiz pierāda, ka esmu uz pareizā ceļa un godīgi strādājot internetā ar savu mājaslapu, radot unikālu, neviltotu saturu, var gūt panākumus vai vismaz būt redzamam organiskā tiešsaistes meklējumā.

Kā jau lasītāji ir pamanījuši, tad vairākkārt tiek pieminēts tāds pasākums kā Wealthy Affiliate University, jeb latviskoti tas varētu saukties Turīgie Partneri. Tie, kuri ir to palaiduši garām jeb ir slinkums lasīt, tad divos vārdos.

Tā ir zināšanu, dažādu interneta mārketinga rīku, līdzīgi domājošu un darbojošos cilvēku utt. kopiena, kur ir sanākuši kopā cilvēki, kuri grib ar savu darbošanos godīgi pelnīt internetā.

crediton.lv

Tas nekādā gadījumā nav vieglas naudas, jeb „get rich quick“ shēmas vai pasākums. Grūts, radošs un baudu gūstošs darbs.

Latvijā cilvēki arī vēlas darboties un pelnīt tiešsaistē un būt paši sev darba devēji un darba laika noteicēji nevis, bieži vien vergošana no 8-iem līdz 17-iem, un pat vēl ilgāk. Ja pilnīgi godīgi un bez ironijas, tad tas ir iespējams praktiski ikvienam, pie pilna saprāta esošam, cilvēkam.

Ir vajadzīga Griba, Dators, Internets un neliels sākuma kapitāls.

Šis pēdējais, naudas esamības, neesamības modulis nereti ir šķērslis daudziem paties gribošajiem nopietni darboties un pelnīt naudu internetā.

Kur dabūt naudu uzreiz, lai varētu sākt?

Varianti ir dažādi. Tie, kuri jau kaut kur strādā, (vergo), var mēģināt sakrāt. Samērā grūts, bet ne neiespējams pasākums. Var mēģināt aizņemties no mammas, onkuļa vai draugiem. Mūsdienās tas praktiski kļuvis grūtāk nekā to darīt kādā no finanšu institūcijām.

Tātad, kas paliek, meklēt naudu bankā vai, tik populāros šodienā ātrajos kredītos vai ātrajos aizdevumos.

Nav runa par kredītiem mājoklim vai auto līzingu, bet, ja runa ir par banku, tad var mēģināt, saņemt Patēriņa Kredītu. To bankas samērā bez problemātiski arī dod, tikai ir daži bet. Bet, lai dabūtu, jums ir jāatbilst attiecīgiem parametriem jeb prasībām. Galvenā no tām ir stabils darbs ar pierādāmiem pastāvīgiem ienākumiem. Nu un pozitīva kredītvēsture piedevām, un vēl šis tas. Ja tas ir, tad uz priekšu, nav tas dārgākais naudas aizņemšanās veids, bet arī nemaz ne tik lēts.

Ko lai dara tie, kuri liek bruģi vai rok grāvjus, un praktiski samaksu saņem „konvertā“?

Tikai nevajag iebilst, ka LV tā nenotiek. It kā naudiņu varētu atlicināt, lai maksātu par kredītiņu, bet banka nedod, oficiāli cilvēkam ir tikai kādi 300 EUR, neviena banka nedos.

Šeit var palīdzēt Nebanku Aizdevēji, jeb ātri kredīti, kuru skaits aug kā sēnes.

Ja godīgi, es līdz pēdējam brīdim skatījos uz šo pasākumu ar samērā lielu skepsi.

Kāpēc? Nē, ne tāpēc, ka domāju to kā krāpniecisku pasākumu, bet, tāpēc, ka man tuvi un pazīstami cilvēki, neapdomīgi aizņemoties, ir, iekļuvuši naudas, slazdos, no kuriem izkļūt nesāpīgi praktiski neviens nav varējis.

Vēl arī tas, ka gandrīz katru nedēļu parādās arvien jauni aizdevēju nosaukumi, tātad ir tirgus. Liela daļa šo iespēju ir spiesti izmantot tie kuri ir iekrituši azartspēļu slazdos, jo tur vinnētājos ir vienīgi pats šo pasākumu organizētājs, vai tā būtu laimētava, kazino vai vienkārši raustāmais aparāts kafejnīcas stūrī.

 Praktiski neviens azartspēļu atkarīgais nevar apstāties. Tas nav apstrīdams fakts, tā ir nelaime pašam, ģimenei un arī citiem. Lai mēģinātu izkļūtu no parādu važām, cilvēks var nokļūt pat uz kriminālās taciņas. Tas parasti gan ir jau  pēc legālo naudas iegūšanas iespēju izmantošanas.

Cita daļa, kuri aizņemas nebanku kredītu kompānijās ir tie, kā jau minēju, kuriem ir mazi oficiāli pierādāmie ienākumi. Mūsu valstī tie ir liels skaits. Negrasos meklēt cēloņus, kāpēc ir izveidojusies tāda situācija, bet fakts ir fakts. Tātad, lai veiktu kādu iecerētu pirkumu, mammas zālēm vai pat paša negaidītai operācijai, nākas izmantot ātro kredītu vai aizdevēju kantoru pakalpojumu.

Tātad, pieprasījums ir stabils un konkurence šo nebanku aizdevēju starpā ir samērā liela.

Galu galā tas ir pilnīgi legāls naudas iegūšanas veids un bizness. Pēc reālās situācijas tirgū, var spriest, ka ļoti pat plaukstošs bizness. Tātad, pieprasījums ir stabils un konkurence šo nebanku aizdevēju starpā ir samērā liela.

Kurš no piedāvājumiem ir tas labākais vai izdevīgākais?

Es domāju, ka pirmkārt ir skaidri jāizvērtē savas iespējas šo aizdevumu atdot saskaņā  visiem nosacījumiem. Viennozīmīgi, ka summāri jāatdod būs vairāk nekā aizņēmies. Nekad neticiet 0 % piedāvājumiem. Neviens  aizdevējs reāli to nevar piedāvāt, kāda tad tādam biznesam ir jēga, aizdevi 100 € un arī dabū atpakaļ to pašu. Ja kaut kur tamlīdzīgs piedāvājums parādās, tad noteikti ir kaut kādas slēptās lamatas. Varbūt nebūtu tīri korekti teikt „lamatas“, bet dzīves pieredze rāda, ka liela daļa pagarina termiņus vai neatdod laicīgi un tur tad tā papildus naudiņa arī tiek pieprasīta.

Kaut gan teorētiski un pat arī praktiski, ir tāda iespēja. Piemērām, tiek piedāvāts bezprocentu aizdevums 300 EUR uz 30 dienām pat ar 0 EUR komisijas maksu pirmajam kredītam. Ja būsi spiests termiņu pagarināt, tad nāksies šķirties no 22.5 EUR. Tātad padomājot reāli. Jums ir steidzami vajadzīga nauda rīt, alga būs pēc divām nedēļām. It kā jau okei, paņemšu trīs simtus un ar algu atdošu pēc divām nedēļām.

Izskatīs pilnīgi pieņemami. Vai tomēr ne visai?

Visādi dzīvē gadās, bet vispārējā gadījumā es gan censtos neaizrauties ar šiem aizdevumiem. Kaut gan dzīvojam taču tikai vienreiz un krāt zeķē, lai kaut kad, varbūt, kaut kur varētu aizceļot, vai uz vecumdienām uzcelt savu sapņu pili? Nez, vai tā ir tā gudrākā izvēle.

Lai nu tā izvēle paliek cilvēka paša ziņā, bet apskatot pašreizējos piedāvājumus, kāpēc gan neaizņemties, ja baigi deg. Piemēram, pie tā paša Ondo.lv,  Sohocredit.lv, Bino.lv vai Ferratum.lv.

Kādi cipari būs, ja aizņemsieties atkārtoti, skatieties katras kredītiestādes mājas lapā. Tikai vispārējai informācijai piemēra pēc;

Aizņemoties 1000 EUR uz 12 mēnešiem aptuvenais ikmēneša maksājums būs ap 126 EUR, tātad 1512 EUR.

Piemēra pēc, ko raksta par ātrajiem kredītiem Eirokrediti.lv mājas lapā.

„Ātrie kredīti uz 12 mēnešiem jeb uz gadu internetā ir definējami kā īstermiņa aizdevumi bez ķīlas Taviem ikdienas tēriņiem. Tie ir kredīti summā līdz 3000 eiro, ar termiņu līdz 12 mēnešiem jeb uz gadu.

Lietotāju ērtībai, kredītus var aizņemties 15 minūtēs darbadienās un brīvdienās, neizejot no mājām – reģistrējoties un aizpildot pieteikumu internetā.

Ja neapmaksāsi ātro kredītu laikā, būs iespēja kredītu pagarināt. Parasti kredītu pagarināšanas maksa ir 10% – 25% no aizņemtās ātro kredītu summas. Piemēram, ja vēlēsies pagarināt 100 €, tad pagarināšanas maksa būs no 10 līdz 25 €. Savukārt, ja nebūs iespējas atmaksāt vai pagarināt kredītus, tad ir iespējama kredītu apvienošana.“

Mans secinājums būtu apmēram tāds.

Mēģināt iztikt bez jebkādiem naudas aizņēmumiem. Ja nu tomēr apstākļi spiež, aizņemties apdomīgi, izvērtējot iespēju laicīgi atdot. Kā sākuma variantu izmantot bezprocentu kredītus, kurus piedāvā ierobežots skaits nebanku kredītiestādes un tas arī parādīs cik tu esi  spējīgs korekti rīkoties ar naudu- aizņemties apdomīgi, laicīgi nokārtot kredītsaistības, lai būtu nesabojāta kredītvēsture.

Nekad neņemiet ātro kredītu, lai segtu iepriekšējo, tas būs strupceļš. Kas zina, kad dzīve atkal liks spert soli ātro kredītu virzienā.

Un, kā jau sākumā minēju, ja ir apnicis strādāt „Tā Onkuļa labā“, tad pamēģiniet darbu internetā ar savas weblapas, interneta vietnes vai emuāra palīdzību.

Internetu šodien lieto jau apmēram 3,5 miljardi cilvēku, iedomājieties, kas par milzīgu potenciālu.

Lai Veicas!

Pašreiz 29.05.2017, pēc reitingiem no 10 baļļu skalas, pēc internetā iegūtas informācijas, augšgālā ir-

9 balles

 moneza.lv

9 balles

bino.lv

8 balles

ferratum.lv

8 balles

viasms.lv

2 Comments

 1. Arnis

  Par ātrajiem kredītiem runājot varu pateikt no savas pieredzes. Pareizi tu rakstīji, ka bieži vien ir nepiecišama nauda lai atdotu citu parādu, un tas ir bezgalīgs loks no kura izkļūt ir grūti, bet ne neiespējami. Kad es ņēmu, tad vēl tie bezprocenta kredīti nebija. Kaut gan spēlmaņiem tas tāpat nebūs pieejams.

  Reply
  1. Andrejs (Post author)

   Sveiks Arni! Man ļoti zināms jauns cilvēks bija Latvijā iekūlies parādos spēlējot azartspēles. Lai izkultos no parādiem bija spiests doties uz ārzemēm un piecu gadu laikā atmaksāja parādus. Tas gan ir ar nosacījumu, ka pārstāj nodarboties ar kaitīgo ieradumu ko sauc par azartspēļu atkarību. Ātrie kredīti tiešām var reizēm būt par glābējsalmiņu finansiālajās grūtībās nonākušam cilvēkam.

   Reply

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.