Mans Pakalpojumu Portāla Hallo.lv Apskats

Tātad, kam šis Hallo.lv pasākums ir domāts un, kāpēc es uzskatu, ka tas ir lielisks Latvijas Interneta Mārketinga projekts, kuram ir potenciāls uzņēmuma reklamēšanā un tā biznesa veicināšanā.
Nosaukums: Hallo.lv

Valoda: Latviešu, Angļu, Krievu

Web Lapa: www.hallo.lv

Cena: € 0,- 30 dienas; € 35.09 (ar PVN) 6 mēneši; € 55.56 (ar PVN) 12 mēneši

Īpašnieki un dibinātāji: Dairis Kārkliņš (portāla izveidotājs), Vitauts Budreika (dibinātājs), Edgars Briņķis (dibinātājs)

Kopējais novērtējums: 90 no 100

Kam domāts: Uzņēmējiem lieliem un maziem, pakalpojumu meklētājiem  izdevīgi, gan laikā, gan naudā.

hallo.lv

______________________________________________________________

Kā jau minēju, ar Hallo.lv palīdzību, jeb starpniecību, ir iespējams atrast sev nepieciešamo servisu, pakalpojumu vai veikalu, bet maziem un lieliem uzņēmumiem tā ir ērta, lēta un ātra iespēja savu biznesu reklamēt. Tātad Win-Win pasākums.

Varbūt sākšu kā apmeklētājs. Tātad, es vēlos atrast, piemēram, auto riepu servisu sev vistuvāk pieejamajā vietā. Sistēma automātiski nosaka jūsu atrašanās vietu, vai ievadāt manuāli ģeogrāfisko pozīciju,  kurā vēlaties informāciju par servisu un pakalpojumu detaļām.

Sistēma piedāvās pakalpojumu jūsu izvēlētajā rajonā vai tuvākajā. Cik izsmeļoša būs piedāvātā informācija, tas, galvenokārt, būs atkarīgs no konkrētā uzņēmēja. Kaut gan ir detaļas kuras ir obligātas, kā darba laiki un kontakta informācija ar telefoniem vai (un) e-pastu .

Portāls ir tikko uzsācis savu darbību un pašreiz vēl Hallo.lv uzņēmumu un pakalpojumu piedāvājumu skaits nav liels (2016.gada 9.marts), bet tas palielinās ik dienas un, nešaubīgi, pēc gada jau funkcionēs ikdienas apmeklētājiem vēlamā apjomā un kvalitātē.

Jūs variet izvērtēt izvēlēto pakalpojumu uzreiz vairākās vietās un, pēc atbildes saņemšanas, izvēlēties sev piemērotāko. Agrāk vai vēlāk būsiet nonākuši pie sev tīkamā servisa sniedzēja vai veikala un, ja to izvēlēsieties, varēsiet saņemt informāciju par dažādām akcijām un jaunumiem no saviem favorītiem, lai nepalaistu garām reālu iespēju gan naudas ietaupīšanā gan jaunumos.

Vēl ko gribētos pieminēt, uz jebkuriem, par tēmu, interesējošiem jautājumiem, patstāvīgi ir onlainā Hallo.lv darbinieks, kurš laipni atbildēs uz jautājumu, vai kā citādi palīdzēs atrast pozitīvu risinājumu.

Tas īsumā par, kas saistībā ar  apmeklētājiem un pakalpojumu meklētājiem, bet kāds tad rezons ir uzņēmējiem, lai šeit ievietot savu veikalu, servisu, frizētavu vai jebkuru citu  biznesu?

Īsā atbilde būtu- Ātrs, lēts, ērts un efektīvs reklāmas un, visādi citādi biznesa veicinošs, pasākums.

Es negrasos detalizēti aprakstīt praktisko pusi, kā reģistrēties un kļūt par vienu no Hallo.lv klientiem. Tas detalizēti ir izklāstīts portāla mājas lapā plus tiešsaistes palīdzību jebkuros tehniskās dabas jautājumos.

Gribu izteikt savu redzējumu par šo pasākumu kā reklāmas kampaņu un tā efektivitāti uzņēmuma darbībā.

Nepateikšu neko jaunu par to, ka bez reklāmas moderns bizness ir vājš. Var būt īslaicīgi panākumi lokālā mērogā. Piemēram, es izgatavoju savā piemājas galdniecībā krēslus ciema klubam un zinu, ka man to izgatavošanai un pieprasījumam  vesels gads ir garantēts ar jau zināmu peļņu. Varbūt kaimiņu klubiņš arī gribēs tādus krēslu, bet garantijas mūsdienās nav un nevar būt. Tāpēc gudri ir skatīties uz priekšu un meklēt jaunus tirgus.

Kaut gan, arī tur lai daudz maz pilnvērtīgi reklamētos, bieži vien nākas atvērt maciņu.

Lai to izdarītu, ir jāreklamē sevi līdzekļu pieejamības apjomos. Tas ir gan lieks vārds draugu pulciņā, gan dažādos sludinājumu dēļos un portālos. Sociālie mēdiji ir viens no lētiem (bieži vien pat bezmaksas) veidiem. Populārie Draugiem.lv un Facebook.com ir tie izplatītākie. Kaut gan, arī tur lai daudz maz pilnvērtīgi reklamētos, bieži vien nākas atvērt maciņu.

Uzņēmējiem Hallo.lv piedāvā lieliski izstrādātu un ērtu platformu kā pašam manipulēt ar sevis pieteikšanu tirgū. Tas ir, gan apraksti, gan video, gan sociālie mēdiji un vēl šis tas. Galvenais, viss vienkopus un ļoti ērti pieejamā formā. Par to ir parūpējušie šī portāla platformas izstrādātāji.

Jā, tas, un vēl vairāk, ir pieejams pašam savā mājas lapā. Pilnīgi piekrītu un, vēl piedevām arī iesaku, izveidot savu uzņēmuma mājas lapu. Vienkāršas mājas lapas izveidei nav pat nekādi dižie līdzekļi jāiegulda, bet par velti tas arī nav un tas ir cits stāsts par ko esmu rakstījis citur manā weblapā.

Attiecībā par savas weblapas izveidi, uzturēšanu un efektivitāti, kā biznesa rīks, gribētos atkārtoties un teikt, tur ir jāiegulda DARBS INTERNETĀ, lai no tās būtu atdeve. Vienu gan varu teikt droši, ja jūs būsiet Hallo.lv klients un jūsu mājas lapa būs saistīta ar profilu, tad šīs weblapas popularitāte un reitings Google meklētājā, viennozīmīgi paaugstināsies.

Tas nenotiks uzreiz, bet ar laiku, sakarā ar Hallo.lv reitinga neizbēgamu paaugstināšanos un saiti uz jūsu lapu, tās atpazīstamība palielināsies.

Par šī pakalpojuma cenām runājot, teikšu tā, vismaz pašreiz, tās ir pat zemākas nekā parastas mājas lapas izveides, kuru jūs paši veidojat uz Word Press platformas. Es pat nepieminēšu cenas, ja izmantosiet viespakalpojumu weblapas izveidē un uzturēšanā (SEO u.c.).

Domāju, ka savs uzņēmuma profils Hallo.lv portālā un sava biznesa mājas lapa, ir lieliska papildinājums viens otram. Ar laiku jūsu weblapas vērtība pieaug, bet tikai tad, ja tā tiek pienācīgi uzturēta. Ar to es, galvenokārt, domāju patstāvīgs svaigs oriģināls saturs.

Nedomājiet, ka ieliekot jaunas fotogrāfijas, arī tiks uzskatīts par oriģinālu saturu Google robotiem. Var būt niecīga vērtība tām būs, bet  galvenais, ko tie prasa ir oriģināli un kvalitatīvi raksti par jūsu lapai atbilstošu tēmu. Tā šodien ir Google botu galvenā barība, bez tās nav nekādu cerību ilglaicīgi dominēt pirmās lapas desmitniekā. Tas ir darbs un patstāvīgas zināšanu papildināšanas process.

Ja jums kā uzņēmējam ir savs profils Hallo.lv, tad šī portāla saturs, arī neatkarīgi no jums, nemitīgi papildinās ar kvalitatīvu saturu un kopējā, arī jūsu uzņēmuma vai biznesa profila, atpazīstamība interneta meklētāju algoritmu džungļos pieaug.

Tas jau arī gala rezultātā ir, kā dēļ mēs tērējam naudu un laiku sava uzņēmuma reklāmā un biznesa veicināšanā. Lai cilvēks, kuram ļoti garšo bulciņas, ierakstot Google meklēšanas lodziņā „garšīgas buciņas“ , pirmajās rindās atrastu, vai nu bulcinasnolienites.lv , vai Lienītes ceptuvīti Hallo.lv  portālā.

Varbūt es pamēģināšu, tīri subjektīvi, uzskaitīt plusus un mīnusu par Hallo.lv portālu.

Plusi:

–       Lēts, salīdzinājumā ar vairums citu publisko reklāmas devēju izmaksām;

–       Ērts lietošanā, kas neprasa nekādas speciālas zināšanas Interneta Mārketinga jomā;

–       Lietotāja profilā jau integrēti Latvijā populārākie sociālie rīki kā Facebook, Twitter, Draugiem.lv un Google+;

–       Reāla tiešsaistes palīdzība tehniskajos un citos jautājumos;

–       Integrēta Google map ar vizualizētu atrašanās vietu (kur tas ir pieejams), kas reāli atvieglo konkrētās adreses atrašanu;

–       Iespējamība pieprasīt uzreiz vairāku pakalpojumu sniedzēju (max. 10) piedāvājumus, lai izvērtētu sev pieejamāko.

Mīnusi:

–       Pagaidām (2016. Gada 9.marts) vēl samērā maz piedāvājumu, it sevišķi ne Rīgā;

–       Pagaidām es nevaru atrast vēl kaut vienu mīnusu.

Droši vien jau kaut ko aizmirsu, ja atcerēšos, tad vēlāk papildināšu.

Lūk apmēram tāds ir mans Hallo.lv: „Jauns pakalpojumu un veikalu portāls dinamiskiem un mūsdienīgiem cilvēkiem“, kā tika prezentēts kaut kur plašsaziņas līdzekļos, apskats.
Rekomendēju.

 

 

 

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.