Jauns „Win-Win“ Projekts Latvijas Uzņēmējiem un Klientiem

Kā tad varētu izpausties biznesa veicināšana ar Hallo.lv , kā „Win-Win“✪ projekta starpniecību?hallo.lv portāls uzņēmējiem

Nelielai atkāpei, gribētos pakavēties pie, manuprāt, svarīga, bet ne visai patīkama fakta. Tas ir,  par lielas daļas mūsu līdzcilvēku attieksmes un žults izgāšanas ieradumiem publiskajā telpā.

Kāpēc to gribu šeit akcentēt? Es nupat izlasīju rakstu vienā no pazīstamiem interneta portāliem par šo lielisko projektu un tur, kā ierasts, tika dota iespēja komentāriem.

Varbūt bērnībā nokritis no krēsliņa

Bet, mīļie cilvēki, cik daudz mūsos ir žults! Kas ar daudziem mūsu līdzcilvēkiem notiek? Tikai un gandrīz tikai vien ar samazgām apliešana. Vienīgais izskaidrojums varētu būt, ka katrs tas konkrētais rakstītājs ir ar kaut ko apdalīts. Varbūt bērnībā nokritis no krēsliņa, vai tagad nu galīgi nevar saņemties, pēc neveiksmju sērijām, kuru esamībā, visbiežāk paši ir līdzvainīgi. Nu neesmu es sastapies ar tik naidīgi augstprātīgu attieksmi citur pasaulē.

Es savas interneta mārketinga nodarbošanos un, reizēm hobija interesēs, apmeklēju daudz dažādus forumus un vietnes daudzviet pasaulē, kur ir iespējams izteikties lasītājiem vai foruma dalībniekiem, bet nekur, pat Krievijā, nav tāda negatīvisma aura kā pie mums Latvijā.

Vispirms jau tas, ka rakstītāji slēpjas aiz dažādiem pseidonīmiem jeb nikiem. Vai tas dod tiesības uzd..st citiem? Manā izpratnē tā ir gļēvulība, bailes tikt atpazītam un nezināšana vai meli par tēmu ko diskutē. Lai nu paliek, par to var filozofēt un n-desmit lapām.

Tātad, lasot komentārus rakstam par Hallo portālu, es sastapos ar pilnīgi neargumentētiem komentāriem par to, ka nekas ar šo projektu nevar sanākt, ka kaut kas līdzīgs un par velti ir Facebook , Twitter, LinkedIN vai Google+ u.t.t.

Pirmkārt, šādi apgalvojumi nevar tikt ņemti nopietni, tikai jau tāda filozofiska iemesla dēļ vien, ka, kā var kaut ko apgalvot, ja tas nav praksē izmēģināts. Pat vispareizākā teorētiskā versija bez prakses ir tikai versija.

Otrkārt, salīdzinājums ar Facebook.com, Draugiem.lv un citiem sociālajiem portāliem, šinī gadījumā ir nekorekts. Pilnīgi viennozīmīgi piekrītu, ka reklāma sociālajos portālos strādā un strādās. Cik lielā mērā? Tas ir diezgan individuāli. No šī izriet arī treškārt.

Treškārt, ir jāsaprot tas, ka neviens sociālais rīks, vai tas būtu Facebook,Twiter, Google+, LinkedIn un arī manis pieminētais Hallo, neiebīdīs jūsu reklamēto uzņēmumu vai biznesu Google, Bing, Yahoo vai citu interneta meklētāju augšgalā, vienkārši ar burvju nūjiņas mājienu. Visur ir jāieliek savs darbiņš vai Darbs un no tā efektivitātes būs atkarīgi rezultāti.

nedos nekādas garantijas, ka tas uzreiz uzguglēsies.

Gan uzņēmējus, gan klientus pirmkārt interesē, cik ērti un ātri ir konkrēto pakalpojumu atrast meklējot to, galvenokārt, Google meklētājā. Vienkārši ievietojot sava biznesa informāciju kādā no sociālajām vietnēm, nedos nekādas garantijas, ka tas uzreiz uzguglēsies.

Vieglākais un arī efektīvs veids būtu veicināt savu biznesu ar savas mājas lapas palīdzību. Maksājiet naudu un jūs teorētiski un praktiski būsiet pirmajās rindās. Parasti ar Google AdWords maksas pakalpojuma palīdzību.darbs internetā

Var jau arī pa tiešo maksāt par reklāmu TV,radio vai tais pašos Facebook vai Draugos, bet tas nu tiešām ir dārgi.

Negribiet atvērt maciņu šiem veidiem, tad tāpat, vispārīgā gadījumā, būs jāmaksā par SEO Interneta Mārketinga speciālistam, lai dabiskā ceļa pēc atslēgas vārdiem, jūsu kantora domēns tiktu atrasts Interneta džungļos, izņemot, ja nu vienīgi pašam ir laiks un prasme to veikt. Ja tā, tad jums karogi rokās un, pēc negulētām naktīm ir cerība, ka kādu dienu tas arī notiks. Notiks jau arī.

Bet, ko darīt Lienītei, kura cep bulciņas Plieņciemā? Viņai nav laika čakarēties ar www.bulcinasnolienites.lv uzfrišināšanu. Lienīte cep garšīgas bulciņas un žēl, ka par to zina tikai Pliņciemieši, nu varbūt vēl Apšuciemā. Ir smukas bildes Draugos.lv un pat ārzemnieciskajā Feisbukā, bet galīgi neviens nepērk no citurienes.

Tad lūk, arī priekš Lienītes un Co ir šī lieliskā vietne Hallo.lv. Tur viņa būs lieliskā kompānijā ar daudziem pazīstamiem un mazāk zināmiem uzņēmumiem, kuri jau ir novērtējuši ši pasākuma plusus. Mīnusi būs vēl jāpameklē, gan jau tie ir, kā ikvienam biznesam, bet ts ir dzinulis uz ko labāku.

nepadosies, nekādā gadījumā

Hallo.lv ir tikko uzsācis savu darbību Latvijā, bet ambīcijas ir lielas un, zinot personīgi pie stūres esošo, varat būt droši – nepadosies, nekādā gadījumā, jau to plenču un skaužu ietekmē, kuri purkšķina šur un tur, tiešāma Nē.

Lai nebūtu dažādas spriedelēšanas, tās pilnīgi dabiski var rasties, kāds man personīgi ir rezons  šo pasākumu tik ļoti slavēt? Uzreiz godīgi saku- Jā, man ir ieinteresētība, jo tas arī ir bizness, kuru var darīt jebkurš no jums. Kāpēc es tērēju laiku šim pasākumam?

Es esmu pārliecināts, ka Hallo jau pēc gada būs tik apaudzis ar muskuļiem, ka nez vai pašreizējās cenas būs vēl spēkā un, tie kuri gudri un būs ielekuši šinī vilcienā pirmie, viennozīmīgi būs un ir vinnētāji.

Latvijā tādu nav daudz, tas, atklāti sakot, nedaudz izbrīna

Es pats viņiem ierosināju izveidot Partnerprogrammu, kur abas puses ir ieguvējas. Tātad Win-Win pasākums, kā Citadele reklamē savas kredītkartes. Tātad, es iegūstu kaut kādu komisiju no piesaistītajiem klientiem. Pilnīgi normāls bizness, kāds tiek veikts visā pasaulē un to var darīt ikviens, kuram nav slinkums. Latvijā tādu nav daudz, tas, atklāti sakot, nedaudz izbrīna. Bet nav arī tā, ka nav nemaz. Kaut vai Lattelecom vai neskaitāmie ātro kredītu kantori ar savām partnerprogrammām.

Es nekad mūžam netērētu laiku, ja nebūtu pārliecināts par pozitīvu rezultātu. Man ir pietiekoši darāmā bez šī.

Un vēl, ko daudzi mūszemē negrib, vai nav spējīgi, dažādu iemeslu dēļ, saprast, kāpēc gan nepalīdzēt kādam, it sevišķi, ja no tā potenciālie ieguvēji būs visi?

Jo lielāks un vairāk uzņēmumu būs portālā, jo tas kļūs arvien populārāks Google redzējumā. Esot vienai no tā sastāvdaļām, pieug  vērtība, kurus Google roboti novērtē un bīda uz augstāku vietu. Un, ja vēl tiek pielikts darbiņš savas šūniņas audzēšanai, tad drīz vien arī Lienītei ar bulciņu cepšanu būs jāpārvācas uz lielākām telpām ar vairākām cepeškrāsnīm.

Tik daudz lirikas, bet kur tad pats manis slavinātais Hallo.lv projekts?

Par to nākošais rakstiņš. Es pamēģināšu daudz maz klasiskajā manierē, uzskaitot plusus un mīnusus, dot šī sociālā portāla apskatu.

______________________________________________________________

Kembridžas Vārdnīca

✪ „Win-Win“- A win-win situation or result is one that is good for everyone who is involved:
Flexible working hours are a win-win situation for employers and employees.

Tātad situācija, kura ir izdevīga vai laba visām iesaistītajām pusēm.

Piemēram, Elastīgs darba laiks ir win-win situācija darba devējiem un darba ņēmējiem.

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.