Ieskats Interneta Mārketinga Forumos

Sveicināti šodienā!

Nebiju domājis rakstīt šādas pārdomas vai vienalga kā to nosaukt, bet tomēr nenoturējos. Nezinu gan vai tas būtu jāpublicē zem Jaunumi kategorijas, bet lai nu paliek kā ir.

Intereses pēc es ielogojos pāris krievu Interneta Mārketinga (IM) forumos un arī paris vietējos Latvijas forumos.

Informāciju, kuru es rakstīju gan krievu, gan šejienes IM censoņiem, bija korektā un nepiespiestā veidā izklāsts par Wealthy Affiliate University labumiem.

Ieguglēju krieviski Интернет Маркетирг форум, es divos top forumos iepostēju, bet, pēc kāda laika tiku izdzēsts pat īpaši neko nepaskaidrojot. Var jau būt, ka es kaut kur kaut kā neiekļāvos viņu noteikumos, tik sīki tos nepētīju. Man gan vairāk sliecas domāt, ka moderatori sajuta kaut kādā mērā konkurenci no Wealthy Affiliate spēcīguma puses. Es pačekoju pēdas, ko var izdarīt, nu kaut vai nedaudz, ar Google Analytics palīdzību. Krievi samērā ilgu laiku bija uzkavējušies gan manā gpsnavigationsite.com lapā, gan arī manā WA profilā.

Okei, lai nu paliek krievi, var jau būt, ka es tanī rajonā vēl atgriezīšos tirgus tur ir liels un, neba jau visi ir tik lecīgi. Tātad pašmāju Interneta Mārketinga vietnēs situācija ir sekojoša. Uz diviem komentāriem neesmu saņēmis nekādu reakciju, bet vienā bija šādi

darbs internetā

Papētot šā komentētāja „Dabliks” nedaudzos ierakstus forumā, pilnīgi skaidri varēja izsekot, ka ir easy money censonis, ja tā var to nosaukt. Shēmošana un kaut kur kāda apkāšana, tā ir maniere ar ko dabliks cenšas nopelnīt internetā. Patiešām īslaicīgā termiņā tas arī var īstenoties ar kādu nebūt $ sagrābstīšanu, bet tas viennozīmīgi beidzas ar krahu. Kaut gan būs mācība, ja tikai cilvēks ir spējīgs to uzņemt.

Es pilnīgi pieņemu, ka ir daudzi tautieši kuri reāli strādā, cenšas un arī pelna ar darbu internetā. Ko es galīgi nevaru pieņemt, un tādēļ cenšos izvairīties no pašmāju GURU, tas ir tā slimīgā iedomība-Tu esi nekas blā,blā, bet argumentēt nevar, vārdu baidās atklāt un pat niku ieliek debīlu-dabliks?!

Aicinu Jūs pulciņā, nenožēlosiet!

Lai Jums šodien un arī rīt, aizparīt Veicas!