Amerikāņu Mastercard Kredītkarte Payoneer Tavā Maciņā.

Gribu padalīties pieredzē ar Payoneer kredītkarti un tās reālajiem plusiem un arī pa kādam mīnusiņam.
Payoneer Mastercard

Varbūt uzreiz mēģināšu aprakstīt, kas tad tā ir par karti un, kāpēc to tā īpaši izceļu, jo varat uzreiz iebilst, ka gan

Mastercard gan arī citas kredītkartes, piedāvā vai uz katra stūra.

Man, darbojoties kā Amazon.com partnerim, saņemt naudu no šī pasaulē lielākā interneta veikala uz Latviju bija samērā piņķerīga un laikietilpīga lieta. Amazon.com saviem partneriem (associates) uz ārzemēm (izņemot Kanādu, ja nemaldos) komisijas izmaksā tikai čekos.

 Ja kāds nezina, tad īsumā, tas ir samērā vecmodīgs un papildus laika un arī izdevumu prasošs, process.

Jums tiek nosūtīts pa pastu čeks, ar to ejiet uz kādu no LV bankām un iesniedziet čeku apmaksai. Patiesībā Latvijā tikai ir palikusi viena SEB banka, kura nodarbojas ar šo procedūru. Pārējās, arī Swdebank, zemā pieprasījuma dēļ, ir atteikušās no šī pakalpojuma sniegšanas.

Plus visam tam, jūs samaksājiet $15 Amazon.com par čeku apstrādi…

Tātad, iesniedziet čeku un gaidiet apmēram mēnesi, kamēr nauda parādīsies jūsu kontā. Plus visam tam, jūs samaksājiet $15 Amazon.com par čeku apstrādi un sūtīšanu (processing fees) un pluss SEB komisija 14.23 EUR+1% seb čeku apmaksano čekā norādītās summas. Rēķiniet paši. Jā, aizmirsu pateikt, ka pats čeks arī no jeņķiem pienāks tikai pēc mēneša apmēram.

Tātad, lai tiktu pie $ vai EUR, būs jāgaida ap diviem mēnešiem. Nekas traks jau tas nebūtu, ja tas ieiet sistēmā. Bet, bet naudiņa būs kā uz skatloga. Nav jau nekas traks un var soļot uzreiz uz attiecīgo iestādi un tas ir tikai apsveicami un iesaku to darīt ikvienam pie ikviena eirika vai bakša parādīšanās jūsu maciņā.

Atgriezīsimies pie Payoneer un kāda tad ir tās misija?

„Veicināt komercdarbības attīstību visā pasaulē ar inovācijas platformu lai veiktu starptautiskos maksājumus.“

Tā ir tiešām nopietna finanšu tirgus kompānija, dibināta vēl 2005. gadā ar galveno ofisu Ņujorkā. Payoneer ir iekļauta Top-100 visātrāk attīstošos finanšu pakalpojumu sniedzēju reitinga Inc.5000 sarakstā.

Daudzas vadošās korporācijas kā Google, Getty Images, Airbnb un citas uztic Payoneer savas, gan vietējās, gan starptautiskās transakcijas. Payonneer darbojāsvairāk nekā 200 valstīs un 150 dažādās valūtās.

payoneer

Sīkāk varat palasīt kompānijas mājas lapā .Es tikai vēl piebildīšu paris vārdus par to ko reāli esmu, kā saka, dzīvajā pārbaudījis.(Ir arī Russian variants)

Tātad, lai Amazon.com Associates (partneri) varētu bez aizķeršanās saņemt savu sūri grūti sarūpēto dolāriņu, godīgi pelnot internetā, ir vajadzīgs reāls konts ASV bankā. Dabiski, ka var aizbraukt otrpus dīķim un, droši vien, to arī sarūpēt. Nezinu vai tas ir tik vienkārši, neesmu mēģinājis.

Izrādās, ka nemaz nekur nav jābrauc. Izpildi pieteikumu un nosūti uz Payoneer norādīto adresi.

Pēc divām nedēļām saņemsi pilnīgi reālu un rokās turamu Mastercard kredītkarti. Aktivizē to un tev būs pieejami visi nepieciešamie priekš Amazon.com dati.

Bank Name- First Century Bank

Routing (ABA) – 123456789

Account Number- 1234567890123

Account Type- Checking

Benificary name- Zanis Pleve

Aizmirsu piebilst, ka šī ir Prepaid (priekšapmaksas) kredītkarte. Manā vērtējumā lielsks pasākums, tu nekad neielīdīsi parādu žņaugos, cik nopelnīsi, tik arī būs, ar visām Mastercard priekšrocībām.

Katra mēneša 30-ajā datumā Amazon pārskaitīs $$ ( kaut vai tikai 10$), dodies uz bankomātu (labāk uz DNB vai kādu citu, kur izmaksā ASV zaļajos), par katru transakciju tev atskaitīs $3.15, tas ir normāls cipars, manuprāt. Pamēģināju Citadele izņemt uzreiz EUR, kurss nav no tiem iepriecinošākiem.

Ko vēl piebilst? Jā, var vēl arī no PayPal, ko daudzi tautieši plaši izmanto, izņemt skaidro caur Payoneer. Tur tagad prasa tikai karti ar Visa logo, ko pēdējā laikā nemaz visas bankas tā pakaļ nemet, bet, ja, tad gada maksa, Svedbank par piemēru, ir tāda pati kā Payoneer MC $29.95. Īstenībā tu dabū kā presentu no kompānijas $25 līdzko tavā kontā ir parādījušie pirmie $100.

Tātad pirmā gada maksa ir tikai apmēram $5.

Tā kā, Uz Priekšu meitenes un zēni!

Cik paguglēju, tad eksistē arī citi šāda tipa varianti. Var jau būt, ka nemaz ne tik peļami. Ja kāds ko ir atkodis, padalieties, ja nav žēl. Vienu tikai droši varu apgalvot, ka par velti nekas nenotiek un, ja kur ko tādu sola, tad padoms-bēdziet no tiem pa gabalu.

Lai veicas peļņā un neaizmirstiet darīt visu godīgi!

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.