Pozitīva Doma var Veicināt Naudas Pienesumu Ikviena Maciņā.

Pozitīva domāšana ir viens no ļoti ietekmīgiem veidiem, kā ikviens no mums var uzlabot savu dzīves kvalitāti.

Tas attiecas gan uz veselību, gan arī uz labklājību, kuras viena no vērā ņemamām sastāvdaļām ir NAUDA.

Lielākā daļa no veseliem cilvēkiem naudu iegūst strādājot. Labi, ja darbs vai bizness ir tīkams un no tā gūstam gandarījumu, baudu un materiālo labumu.

Vai daudzi no mums tā varētu apgalvot?

Ceru, ka daļa, it sevišķi jaunieši, tiešām tā jūtas, bet, vai pietiek?

Šajā sakarā gan domāju, ka lielākā daļa cilvēku atdzīs, ka gribētos vairāk NAUDAS. Kura ir tā robeža, kad varētu teikt, man ir tik daudz NAUDAS, cik vajag un gribu?

Es uz šo jautājumu nemāku atbildēt, jo pašam arī vienmēr ir bijis tā, ka vēlētos vairāk. Nevaru diži gausties, par nabadzību, bet…jā, bet dikti gribās uz Bora-Bora un vēl šo to… Ar esošo algu, vismaz pašreiz, tā kā nepietiek.
Šeit es tālāk nefilozofēšu, bet teikšu, kāpēc es vispār šo rakstu.

Apmēram kādu pusgadu atpakaļ man sieva ieteica paskatīties kādu video no Youtube. Lai nu kā, bet es šo filmiņu esmu noskatījies jau daudz reižu, nu, apmēram trīs reizes nedēļā.

Vai ir kāds efekts?

Godīgi, laikam jau tomēr ir. Ne tāds varbūt kā gribētos, un, varbūt reizēm arī liekas ka ir kaut kāda sakritība, bet, ja paskatās šo periodu atpakaļ, tad tiešām €€ ir pieaudzis.

Par ko tad iet runa?

Neizklāstīšu visu saturu, bet pamēģināšu saviem vārdiem galveno jēgu un iemeslu manam rakstiņam.
Lielos vilcienos un, kā saka, divos vārdos apmēram tā.

Runa ir par to kā ikviens, pie pilna saprāta esošs cilvēks, var ar pareizu un pozitīvu domāšanu ietekmēt savu materiālo stāvokli. Liela daļa, tai starpā arī es pats sākuma stadijā, teiks- muļķības, kārtējais fufelis, scams, neķer bebrus, shēmošana un tādā garā.

Negrasos plēst matus un ar putām uz lūpām aizstāvēt pretējo viedokli. Īstenībā, man pašam arī vēl līdz šim tā pilnīgi simtprocentīgi nav pilnīga pārliecība. Bet… bet kāpēc nepamēģināt? Praktiski tas neprasa gandrīz nekādus finansiālus ieguldījumus, kaut gan, sekojot piektās nodaļas apgalvojumiem, arī es esmu brīvprātīgi ieguldījis šinī pasākumā, nu teiksim tā, laba saldējuma cenas naudas daudzumu.

Kāpēc es vispār šo rakstu?

Nav jau tā, ka man nav ko darīt un, aiz neko nedarīšanas, tērēju laiku. Pilnīgos skeptiķus, kādi pie mums ir lielā vairumā, uzreiz gribu piezemēt- nav šinī pasākumā nekāda mana personīgā labuma gūšana. Jā, ir Youtube video anotācijā samaksas vai ziedojuma veidi, kuru, starp citu pats caur Paypal arī pats izmantoju. Tās nav manas saites un ar šo personu man nav pilnīgi nekāda sakara. Tas ir tikai un vienīgi ērts veids kā izpildīt piektās nodaļas noteikumus. Ticēt vai neticēt, maksāt vai nemaksāt, tas ir katra paša lēmums.

Laikam jau aizrakstījos par tālu no galvenā. Par ko iet runa īsumā.

Pa lielam tā ir fizika, kuru apstrīdēt tā kā nemaz nav tik vienkārši, pat neiespējami.
Detaļas varēsiet redzēt filmiņā, bet mēģināšu saviem vārdiem paskaidrot, ko esmu sapratis vai pieņēmis kā aksiomu.

Nauda, tā ir ENERĢIJA, kurai ir spēja materializēties. Ja tā, tad eksistē tehnoloģijas ar kuru palīdzību var iedarbināt šo procesu, par ko arī iet runa šinī filmā.

Galvenais ir saprast un pieņemt to, ka mūsu DOMAS ir materiāls, fizisks lielums.

Muļķības? Es gan tā uzreiz to neteiktu. Kā tad ar mūsu elektromagnētisko lauku, ar visvisādām elektrokardiogrammām un daudziem citiem bezkontakta ārstēšanas veidiem? To, ka cilvēkam ir elektromagnētiskais lauks, apstrīdēt nozīmē būt galīgi dumjam.

Tātad, mūsu domas iedarbojas uz citu cilvēku domām (elektromagnētisko lauku) un ietekmē to. Tā savukārt materializējas un viens no šiem matērijas veidiem arī ir NAUDA.

Alberts Einšteins ir teicis tā:

„Matērijas elementārās daļiņas pēc savas dabas ir nekas cits kā elektromagnētiskā lauka sabiezējums“.

Tātad, mūsu domas rada elektromagnētisko lauku un, atkarībā no tā, vai tas ir pozitīvs vai negatīvs, mēs ietekmējam apkārtējo cilvēku elektromagnētiskos laukus. Tālāk jau variet paši spriest, kāds būs rezultāts tam, ko un kā mēs domājam.

Paskatoties uz savu personīgo pieredzi, varu droši apgalvot, ka tā tas ir. Varbūt ne visai perfekts piemērs, bet tomēr. Man, kā vairumam no mums, ir kaut kādi ticējumi, vai kā tos nosaukt.

Piemēram, es eju, vairāk gan nākas braukt ar auto, zem tilta pār kuru brauc vilciens. Es iedomājos kādu reāli izpildāmu pozitīvu vēlmi. Ticiet vai ne, man tas ir uz 90% nostrādājis. Vai trešās reizes likums (manis paša izdomāts). Arī, divas reizes nesanāca, bet uz trešo pārsvarā sanāk.

Īstenībā, tā ir sevis ieprogrammēšana uz rezultātu.

Ne par velti jau no sen seniem laikiem notiek neskaitāmi reliģiskie rituāli un pilnībā noliegt to ietekmi būtu muļķīgi. Ikvienam no mums ir kaut kāds, reizēm tikai joka pēc, ticējums. Reti kurš neieliek zivs zvīņu maciņā, lai nākamgad būtu vairāk naudas utt. Neturpināšu izklāstīt filmiņas saturu, katrs to var redzēt pats.

Noslēgumā gribu atgādināt. Es dalos ar šo informāciju galvenokārt tāpēc, lai izpildītu piektās nodaļas prasības. Tas ir par to, ka lai gūtu naudu ir jāiegulda- „Money make money“ jeb „Nauda rada naudu“, kā tagad ir moderni pieņemts teikt. Reti kurš iebildīs šim apgalvojumam jeb teicienam.

Filmas autori iesaka dalīties ar informāciju kas var aizvietot skaidru naudu, tādā veidā tas arī ir IEGULDĪJUMS.
Tā vietā, lai dalītos ar šo informāciju atsevišķiem cilvēkiem sūtot e-pastus vai mutiski izskaidrojot (kaut gan arī to esmu nedaudz darījis), es nolēmu izmantot savu weblapu, kur arī pamatā iet runa par naudu, lai dalītos ar potenciālo naudas gūšanas ideju.

Vai es pats personīgi pilnībā piekrītu redzētajam un dzirdētajam?

Teikšu tā, ja neticētu, tad kāda jēga būtu šo rakstīt. Ja apgalvotu, ka pilnībā ar visām četrām piekrītu, tad arī nebūtu visai taisnīgi teikts. Piemēram, ne visai ticu „Vakuuma Likumam“, kaut gan, tas varbūt ir pats iedarbīgākais veids. Laiks rādīs.

Esmu pat lasījis krieviskos komentārus, kur samērā daudz var sastapt negatīvismu. Vairumā gadījumu gan pilnīgi neargumentētus uzbraucienus, nu, paši ziniet, ka arī latviskajā interneta vidē tas ir populāri. Slēpjoties zem gļēvulīgiem pseidonīmiem jeb nikneimiem, „brašuļi“ apd..š visu ko. Lai nu tas paliek, neba jau aiz dižas gudrības un intelekta tas tiek darīts.

Skatieties, domājiet, spriediet, ticiet vai ne, zemāk ir pats video, tiesa gan tas ir krieviski, bet, lielam vairumam tas nav šķērslis, bet gan bagātība zināt un runāt kādā citā mēlē.

Nedomāju, ka esmu pārkāpis kaut kādas autortiesības, ieliekot Youtube video savā rakstā. Uzrādītie maksas veidi ar mani nekādā veidā nav saistīti. Kā jau minēju, izpildu V nodaļā esošos padomus, tikai un vienīgi.

Lai Jums Veicas naudas gūšanas veidos un, kā arī bija kaut kur minēts filmiņā-

„ Mūsu labklājības produktīva paaugstināšana ir viena no galvenajām sastāvdaļām dzīves kvalitātes paaugstināšanai visā valstī.

Un, vēl viens apgalvojums:

„Visas naudas daudzums, kas ir pašreiz pieejams, sastāda tikai apmēram 1 miljardo daļu no planētas Zeme materiālā potenciāla.“

Daudz, vai ne?

Atliek tikai ņemt un lietot.

2 Comments

 1. iluta

  Vai ir iespeja nopelnit.

  Reply
  1. admin

   Iespēja nopelnīt ir vienmēr, tikai, par nožēlu, galvenais traucēklis ir-SLINKUMS.

   Reply

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.